Uzm. Dr. Sami Bardakcı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sami Bardakcı Hakkında

Sami Bardakcı Kimdir?

Uzm. Dr. Sami Bardakcı, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sami Bardakcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.06.1997)

Sami Bardakcı Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Boyun fıtığı teşhisi ve ameliyat diyen özel hastane doktorundan çıkınca ne yapacağımı bilemedim. Aile dostumuz Nebil hoca tavsiyesi Sami Bardakçı ya gittik. Babacan doktor Sami hoca omuzdan ağrın var. Ameliyata gerek yok dedi. Ve dediği gibi oldu. Çok şükür çok teşekkür Sami Bardakçı hocamızla karşılaştık... 20-12-2018

iha..oğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kardeşim emir bozoğlu'nun yaklaşık 7cm beyin tümörü ameliyatını başarıyla yapan Sami Bardakçı'yı herkese gözü kapalı öneririm.Kardeşim 02.2015 te ilk ameliyatını oldu.Çok zor bi ameliyat olmasına rağmen kardeşim 3 gün içinde ayağa kalkıp yürüdü.Güleryüzünden ilgisinden çok memnun kaldık.Ameliyattan sonra diğer kontrollerinde geri kalan küçük tümörlerin büyüdüğünü söyleyip ikinci ameliyatın olacağını söylediğinde çok korktuk.Kardeşim 06.11.2017 de ameliyatını oldu. Sami bey ve ekibi tüm tümörü temizlemişler.O kadar mutlu olduk ki sanırım bu duygular anlatılmaz.Bu ülkeye böyle doktorlar lazım.Gerek doktorluğu gerekse insanlığından Allah razı olsun.Ailecek seviyoruz :) 07-11-2017

ay..cinkaya

Merhaba, Annemiz Gülperi Yalçinkaya Sami Bardakçı hocamızın 4 yıldır takipli hastası idi .Annem de menenjiyom ile uyumlu 1,5 mm çapında bir tümörün takibi yapılıyordu , ancak son bir yıl içinde tümörün baskı yapmasından kaynaklı bayılmaları artmaya başlayınca amaliyat veya alternatif diğer tedavi konularını araştırmaya başladık, ilk olarak gama ışını diye bilinen şimdilerde bir tık üstü cyber life ışın tedavisi içinde araştırmalarım oldu ancak annemde ki tablo ışın tedavisi için uygun değilmiş sebebi ışın o bölgedeki tümör hücrelerini öldürüyor yayılmasını ve büyümesini engelliyor muş, yani ölüde olsa oradaki kütle yerinde kalıyor bu nedenle annemde baskıya dayalı bayılmalar başladığı için ölü tümör hücreleri de baskı yapmaya devam edeceğinden tek çözüm yolunun ameliyat ile o tümörün alınması gerekliliği ortaya çıktı. Tamda bu noktada gerek takip sürecinde , gerekse ameliyat öncesi ve sonrası süreçte Sami Bardakçı hocamız babacan tavırlarıyla hasta doktor arasındaki mesafeyi nezaket kuralları çerçevesinde çok iyi muhafaza ederek tüm içtenliği ile sorularımızı ve sorunlarımızı çözmemize yardımcı oldu. 17.04.2017 günü ortalama 2 saatlik bir ameliyat ile tümör başarılı bir şekilde alındı. Annem 3 gün sonra taburcu oldu şimdi sağlığı gayet iyi, ayrıca patoloji sonucumuz da hocamızın espirili değişiyle anneme 30 yıl eklemiş ;) Ben ve Ablam bu tür platformların insanların sağlık yönünde alacağı karlarda önemli bir referans olması münasebetiyle , Sami Bardakçı hocamızı benzer rahatsızlıkları olan hastalara kesinlikle öneriyoruz. Sami Bardakçı hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler. Tunay & Yaprak YALÇINKAYA 07-05-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sami Bardakcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sami Bardakcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Bardakcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Bardakcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sami Bardakcı ile anlaşmalı?
Sami Bardakcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sami Bardakcı T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sami Bardakcı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sami Bardakcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Bardakcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sami Bardakcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Bardakcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.