Uzm. Dr. Saim Gubari

Histoloji ve Embriyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saim Gubari Hakkında

Saim Gubari Kimdir?

Uzm. Dr. Saim Gubari, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Saim Gubari, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Saim Gubari Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Saim Gubari tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Saim Gubari kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Gubari ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Saim Gubari için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Gubari şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Saim Gubari ile anlaşmalı?
Saim Gubari kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Saim Gubari nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Saim Gubari T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Saim Gubari hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Saim Gubari Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Saim Gubari için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Saim Gubari muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Saim Gubari hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Gubari ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Saim Gubari hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Gubari hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.