Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şirinevler, Alpaslan Caddesi No:1, 78200 Merkez/Karabük Merkez/Karabük  Karabük
Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sadrettin Ekmen Hakkında

Sadrettin Ekmen Kimdir?

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sadrettin Ekmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dr.zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 31.12.2014)

Sadrettin Ekmen Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..neri
Zamanlama
İlgi
Ortam

Harika bir doktor 🤲😍 17-03-2021

uf..�it
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor bey çok mütevazı çok ilgili ve bilgili biri. Tanıdığım en Babacan işini çok severek yapan ve ebeveynler e karşı çok saygılı bebeklere karşı çok şefkatli. Allah yolunu bahtını açık etsin inşallah böyle insanların sayısını cogaltsin. 06-03-2021

kan..nselvi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımda gördüğüm en kıymetli insan ve çok değerli sözlerle ifade edemeyeceğim görevine aşık bir hekim Allah ondan binlerce kez razı olsun iyi ki Rabbim karşımıza çıkardı 25-01-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Ekmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Ekmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sadrettin Ekmen ile anlaşmalı?
Sadrettin Ekmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Ekmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sadrettin Ekmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Ekmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.