Uzm. Dr. Piyer Arzuman

Spor Hekimliği - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cevizli, Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal/İstanbul  İstanbul
İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Piyer Arzuman Hakkında

Piyer Arzuman Kimdir?

Uzm. Dr. Piyer Arzuman, Spor Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Piyer Arzuman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Piyer Arzuman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Piyer Arzuman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Piyer Arzuman kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. P Arzuman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. P Arzuman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Piyer Arzuman ile anlaşmalı?
Piyer Arzuman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Piyer Arzuman İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Piyer Arzuman Spor Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Piyer Arzuman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. P Arzuman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Piyer Arzuman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. P Arzuman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.