Uzm. Dr. Özlem Sancaklı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bostanlı, Caher Dudayev Blv No:175 Bostanlı, 35590 Karşıyaka/İzmir  İzmir
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sanayi Caddesi, Kazımdirik, No:7, 35100 Bornova/İzmir  İzmir
Şifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Sancaklı Hakkında

Özlem Sancaklı Kimdir?

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Özlem Sancaklı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Sancaklı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Sancaklı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Sancaklı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Sancaklı ile anlaşmalı?
Özlem Sancaklı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özlem Sancaklı Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Araştırma MerkeziŞifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma MerkeziT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özlem Sancaklı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Sancaklı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Sancaklı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özlem Sancaklı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Sancaklı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.