Uzm. Dr. Oral Sökücü

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Gaziantep

Çene Şekil Bozuklukları, Estetik Diş Hekimliği, Diş Teli

Randevu Al 0 (850) 474 46 63

Diş Hekiminin Adresi

İncirlipınar Mah. Kepkep Plaza No: 104 Kat: 1  Şehitkamil, Gaziantep
Prof. Dr. Oral SÖKÜCÜ Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 46 63

Oral Sökücü Hakkında

Oral Sökücü Kimdir?

Prof. Dr. Oral SÖKÜCÜ, 18 Temmuz 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Diş Hekimi unvanı almasından sonra Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti ihtisasını yaparak 2005 yılında Ortodonti Uzmanı olmuştur. 2006 Yılında aynı üniversitede ''Yardımcı Doçent'' unvanı almış ve 2009 yılında Gaziantep Üniversitesi'nde göreve başlayarak 2011 yılında aynı üniversitede ''Doçent Doktor'' unvanı almıştır.

Aşırı kilo neticesinde obez hastalığının bir neticesi olarak ortaya çıkan nefes almada zorluk (uyku apneası) ile ilgili olarak çalışmaları bulunan Prof. Dr. Oral SÖKÜCÜ, Türk Diş Hekimleri birliği delege üyesi olup, mesleki çalışmalarına Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Prof.Dr. Oral Sökücü  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde eğitim vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Oral Sökücü mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Oral SÖKÜCÜ, iyi derecede ingilizce bilmekte, evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çene Şekil Bozuklukları
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Diş Teli
 • Dişler Arasında Boşluk
 • Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar
Tedaviler
 • Şeffaf braketler
 • Ortodontik tedavi
 • Fonksiyonel Ortodontik Tedavi
 • Fonksiyonel Ortodontik Tedavi
 • Şeffaf Plak
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 46 63

Oral Sökücü Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinde çok profesyonelce hareketleri olan güzel görüntüler ortaya çıkaran oral beye çok teşekkürler. Kendisini herkese öneririm. Hem işinde başarılı hem çok ilgili bir doktor. En dikkat ettiği konulardan birisi temizlik. Her şey çok steril diyebilirim. Ortam kullanılan aletler. İşine ve hastasına her zaman saygılı olan oral beye başarılarının devamını diliyorum. 13-07-2017

gis..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kaliteli işler yapmayı başaran Oral bey bu çevrede olanlar için gerçekten büyük bir şans. Ben gittim ve çok memnun kaldım. Eli çok hafif ve ağrısı sızısı olmadan işlemi atlatıyorsunuz. Oral Sökücü mesleği dışında da herkese yardım etmeye çalışan sevecen bir insan. Hem mesleğinde iyi hemde insani yönü iyi olunca diş hekimi oral sökücüye gitmemek için bir sebep bulamıyorum. 18-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Oral Sökücü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Oral Sökücü ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Oral Sökücü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 46 63

Uzm. Dr. Oral Sökücü için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Oral Sökücü için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Oral Sökücü için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Oral Sökücü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Oral Sökücü Prof. Dr. Oral SÖKÜCÜ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Oral Sökücü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Oral Sökücü Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Şeffaf Plak alanlarında hizmet veriyor ve Çene Şekil Bozuklukları, Estetik Diş Hekimliği, Diş Teli, Dişler Arasında Boşluk, Diş, Çene Ve Yüz Arasındaki Uyumsuzluklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Oral Sökücü için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Oral Sökücü muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Oral Sökücü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Oral Sökücü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Oral Sökücü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 19 Eki
Çar 20 Eki
Per 21 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.