Uzm. Dr. Nurdan Erol, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Nurdan Erol

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Hipertansiyon, Siyanoz (Morarma), Holter Testi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Ressam Salih Ermez Cad., Merdivenköy  Kadıköy, İstanbul
Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Nurdan Erol Kimdir?

Uzm. Dr. Nurdan Erol, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Nurdan Erol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..SON

çok açıklayıcı, net ve çabuk bir şekilde sorularımı büyük bir sabırla cevaplamıştır.Anne olarak çocuğum ile ilgili içimi rahatlatan bir doktor oldu.çok teşekkürler Nurdan Hocam!!! 09-08-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Nurdan Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Nurdan Erol kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nurdan Erol için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. N Erol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nurdan Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nurdan Erol Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Nurdan Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Nurdan Erol Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Tüberkülin deri testi(tdt), Büyüme hormonu testi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon, Siyanoz (Morarma), Holter Testi, Kapak Ve Damar Darlıkları, Ventriküler Septal Defekt (VSD) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Nurdan Erol için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nurdan Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nurdan Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Nurdan Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.