Uzm. Dr. Necati Alkış, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Necati Alkış

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

l..u

İleri derecede "zeka küpü karesi", "çoook dobra", ve "kibir denilen gafleti ayaklar altına alan bir kişilik" olduğu aşikar bence. Saygılarımı ve sevgilerimi arz ediyorum. 08-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Necati Alkış tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Necati Alkış kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. N Alkış ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Alkış için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. N Alkış şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Necati Alkış ile anlaşmalı?
Necati Alkış kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Alkış nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Necati Alkış Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Necati Alkış hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Necati Alkış Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Necati Alkış için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Necati Alkış muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necati Alkış hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. N Alkış ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Necati Alkış hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. N Alkış hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.