Uzm. Dr. Mustafa Irmak, Adana, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Mustafa Irmak

Göğüs Hastalıkları - Adana

Astım, Sigara Bıraktırma, Polen Alerjisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

istanbul  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Vale Nakit

Hakkında

Mustafa Irmak Kimdir?

Uzm. Dr. Mustafa IRMAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1993 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2005 - 2010 yılları arasında İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Çukurova Doktor Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'nde görev almış olan Uzm. Dr. Mustafa IRMAK, mesleki çalışmalarına Adana'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..INLI

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 30-06-2020

..

Babamın tedavi sürecini çok güzel bir şekilde gerçekleştiren doktor. Adana da göğüs hastalıkları ile ilgili tercih edilmesi gereken birisi Mustafa Irmak. Güleç bir insan, samimi tavrı da çok hoş. Teşekkür ediyorum Mustafa beye. Başarılarınızın devamını dilerim. 05-01-2018

Uzm. Dr. Mustafa IRMAK

- 24.01.2018

Çok teşekkürler. Çok geçmiş olsun tekrar. Kendinize iyi bakın.

ahat..

Mustafa Irmak hastasına karşı tavrı ile mükemmel bir hekim. Tedavi sürecim boyunca bütün konularda yardımcı oldu ve beni yönlendirdi. Çok teşekkür ediyorum Mustafa beye. Korktuğum konularda her zaman destekçim oldunuz. Sevdiğim ve güvendiğim bir doktor herkese de tavsiye ederim. 12-08-2017

Uzm. Dr. Mustafa IRMAK

- 24.01.2018

Çok teşekkürler. Selamlar :)

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Irmak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mustafa Irmak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Irmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Irmak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mustafa Irmak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mustafa Irmak Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Torasentez, Alerji tanı ve tedavileri, Alerji Testi, Astım Tanı ve Tedavisi, Sigara Bırakma Tedavisi, Sigara Bırakma Testi, Solunum fonksiyon testleri, Arter kan gazı alma, Bronkoskopi, Plevral sıvı aspirasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Astım, Sigara Bıraktırma, Polen Alerjisi, Besin Alerjisi, Alerji aşıları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mustafa Irmak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Irmak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mustafa Irmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Irmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.