Doktorun Adresi

Mebusevleri Mh., Anıt Cd. No:12, 06580 Tandoğan/Çankaya/Ankara  Kayseri
Özel Magnet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mürsel Sağlam Hakkında

Mürsel Sağlam Kimdir?

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Mürsel Sağlam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mürsel Sağlam Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aysal..�it
Zamanlama
İlgi
Ortam

Biz çoklu hastalarda özellikle teşhis koymak, istihbarat sorgusundan beterdir.. Kendisini hızlı analiz yeteneğinden dolayı özellikle taktir ve tavsiye ediyorum.... İlaç kombinasyonlarını gerçekten mükemmel değerlendiren hocamızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle manik depresif, obsessif ve madde tüketimi gibi karmaşık son noktalarda kesinlikle ziyaret edin. Ve mutlaka sabırla riayet edin... Allah şifamızı versin... 06-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Sağlam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mürsel Sağlam Özel Magnet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mürsel Sağlam Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mürsel Sağlam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Sağlam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mürsel Sağlam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Sağlam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.