Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya, İzmir, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya

Aile Hekimliği - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Yeni Mahalle Mahallesi, 8207. Sokak 71-2, 35620 Aosb/Çiğli/Çiğli/İzmir  İzmir
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Yeni Mahalle Mahallesi, 8207. Sokak 71-2, 35620 Aosb/Çiğli/Çiğli/İzmir  İzmir
İzmir Çığlı Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ibe..inçci

Göbek fıtığı korkusuyla gitmiştim. Benimle yakından ilgilendı sorularımı dinledi ve beni başka bir doktora yönlendirdi. Bu sayede nedeni ortaya çıktı daha önce gittiğim doktor göbeğimin kilodan olduğunu söylemiş göndermisti. 3 senedir çekiyordum şimdi iyileştim ameliyat olmama gerek kalmadı. Teşekkürler... 29-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Çetinkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Çetinkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kazım Çetinkaya ile anlaşmalı?
Kazım Çetinkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya Çiğli Bölge Eğitim Hastanesiİzmir Çığlı Devlet HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Çetinkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kazım Çetinkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Çetinkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.