Uzm. Dr. Hilal Özkaya

Aile Hekimliği - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kayışdağı, Kayışdağı Cd. No:211, 34755 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
Darülaceze Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selimiye, Tıbbiye Cd. No:40, 34668 Üsküdar/İstanbul  İstanbul
İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hilal Özkaya Hakkında

Hilal Özkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Hilal Özkaya, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hilal Özkaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hilal Özkaya Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hilal Özkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hilal Özkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Özkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Özkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hilal Özkaya ile anlaşmalı?
Hilal Özkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hilal Özkaya Darülaceze Tıp Merkeziİstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hilal Özkaya Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hilal Özkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Özkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hilal Özkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Özkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.