Uzm. Dr. Gülnur Gülner

Radyoloji - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülnur Gülner Hakkında

Gülnur Gülner Kimdir?

Uzm. Dr. Gülnur Gülner, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülnur Gülner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülnur Gülner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülnur Gülner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülnur Gülner kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Gülner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Gülner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülnur Gülner ile anlaşmalı?
Gülnur Gülner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gülnur Gülner Eskışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gülnur Gülner Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülnur Gülner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Gülner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülnur Gülner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Gülner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.