Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Çanakkale
5.0

Sülük Tedavisi, Selülit tedavisi, Gut

“Çalıştığı alanlardaki tartışmasız uzmanlığının yanında hastasıyla kurduğu yakın ilişki, ilgi ve sıca...” Devamı

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler, 1982 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayarak 2007 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve 2013 yılında Tıbbi Biyokimya uzmanı olmuştur. 2014 yılında Geleneksel ve Tamamlayıcı tıp yönetmeliğinin yayınlanması ile bakanlık onaylı eğitimlere başladı. İlk olarak akupunktur eğitimini sertifikalı olarak aldı. Bu eğitimi alırken ozonla tanıştı. Sonrasında ise hacamat ve mucize hayvan sülükle ilgili eğitimler alarak tamamlayıcı tıp konusunda kendini yetiştirdi.  

Mesleki çalışmalarına Özel Muayanehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler, Türk Biyokimya Derneği,Türk Klinik Biyokimya Derneği,Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği,Türk Tabipler Birliği üyesidir. Evli bir çocuk annesi olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kök hücre iki seans alındı 3 üncü ye tamamlama isteği

Kayın validem bodrumda kök hücre tedavisi oldu iki kez 1 kez daha yaptırıp 3 e tamamlamak istiyor kendisi 78 yaşında kol ağrıları ve ellerinin sertleşmesinden hareket kısıtlılığından şikayetçi idi ve iyi geldiğini söylüyor o yüzden 3 e tamamlamak istiyor sizden öğrenmek istediğim fiyat nedir ve ön tetkik gerekiyormu ona göre randevu oluşturmak istedim teşekkürler

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler tarafından cevaplandı

merhaba evet yaptırabilirsiniz tek bölge için uygulama 300 tl hemogram ve crp olursa iyi olur.şart... Cevabı görmek için tıkla.

16 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

varis ozon tedavisi

Merhaba doktor hanım ben varis hastasıyım ozon tedavisi uyguluyor musunuz uyguluyorsanız variste ne kadar etkilidir telefunuza ve yerinizi tam olarak tarif eder misiniz

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler tarafından cevaplandı

Evet uyguluyorum. Varis ağrılarına iyi geliyor ancak görünümde değişiklik olmuyor. Varis için sülük ... Cevabı görmek için tıkla.

15 Temmuz 2021 tarihinde cevaplandı.

Akupunktur ile zayıflama

Merhaba.Zayıflamak için akupunktur uyguluyor musunuz?Detaylı bilgiye nerden ulaşabilirim? Ve akupunkturla zayıflama yapıyorsanız kaç haftada sonuç alırız.Teşekkürler.

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler tarafından cevaplandı

Merhaba Habibe Hanım. Zayıflama akupunkturu uyguluyorum.İlk haftadan itibaren sonuç almaya başlarsın... Cevabı görmek için tıkla.

21 Aralık 2020 tarihinde cevaplandı.

Uzm.Dr Funda Kırtay Tütüncüler Geleneksel Tamamlayacı Tıp
İsmetpaşa Mah Atatürk Caddesi No :60 Daire :9 Pehlivanoglu İş Merkezi Merkez/Çanakkale
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ozon Terapi Kas ağrıları Detox, anti-aging Detoks Tedavileri Bel Fıtığı Tedavisi Bel ağrısı Ozon Hacamat Tedavisi Geleneksel Tıp Alternatif Tıp Diz ağrısı Diz kireçlenmesi Kronik Ağrılar Ozon Terapisi Akupunktur Tedavisi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler, 1982 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayarak 2007 yılında Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve 2013 yılında Tıbbi Biyokimya uzmanı olmuştur. 2014 yılında Geleneksel ve Tamamlayıcı tıp yönetmeliğinin yayınlanması ile bakanlık onaylı eğitimlere başladı. İlk olarak akupunktur eğitimini sertifikalı olarak aldı. Bu eğitimi alırken ozonla tanıştı. Sonrasında ise hacamat ve mucize hayvan sülükle ilgili eğitimler alarak tamamlayıcı tıp konusunda kendini yetiştirdi.   Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Sülük Tedavisi Selülit tedavisi Gut Fibrozit Fibromiyalji Ağrı Dolaşım Bozuklukları Baş Ağrıları Antiaging Tedaviler Ağrılı Kas Sendromları Ağrı Gençlik Aşısı Sigara Bıraktırma Ozonize PRP Kronik Yorgunluk Ozon Uygulaması
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 01 32

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PA
Per*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çalıştığı alanlardaki tartışmasız uzmanlığının yanında hastasıyla kurduğu yakın ilişki, ilgi ve sıcaklığıyla bile iyi gelen sevgili doktorum. Ozon terapinin 3.seansından sonra yeni bir ben olarak uyandım.Yataktan ağrısız, tutulmasız kalkabilmek mucizesini yaşadım. Bedenim enerjik, ruh halim dengede, cildim pırıl pırıl, içim cıvıl cıvıl. İyi ki varsın, iyi ki sana çıktı yolum.

Eli*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlk seansa gittim funda hanım çok ilgili ve güler yüzlü bu bile insana güven veriyor ilk seansımdı inşallah diğer seanslarımdan sonra faydasını görücem

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740132

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler Uzm.Dr Funda Kırtay Tütüncüler Geleneksel Tamamlayacı Tıp bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Funda Kırtay Tütüncüler Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Sülük Tedavisi, Selülit tedavisi, Gut alanlarında hizmet veriyor ve Ozon Terapi, Kas ağrıları, Detox, anti-aging hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube