Doktorun Adresi

Döseme Mahallesi, Erdal Acet Cad. MARSA Yag Fabrikasi Karsisi No No:10, 01120 Seyhan/Adana  Adana
Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eren Serin Hakkında

Eren Serin Kimdir?

Uzm. Dr. Eren Serin, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Eren Serin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Eren Serin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Eren Serin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Eren Serin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Serin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Eren Serin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Serin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Eren Serin ile anlaşmalı?
Eren Serin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Eren Serin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Eren Serin Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Eren Serin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Eren Serin Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Eren Serin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Eren Serin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Eren Serin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Serin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Eren Serin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Serin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.