Doktorun Adresi (2)

Orhangazi, Nedim Helvacıoğlu Cd. No:73, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyonkarahisar Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Akay Hakkında

Emrah Akay Kimdir?

Uzm. Dr. Emrah Akay, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Emrah Akay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emrah Akay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emrah Akay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emrah Akay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Akay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emrah Akay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Akay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emrah Akay ile anlaşmalı?
Emrah Akay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emrah Akay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emrah Akay Afyonkarahisar Devlet HastanesıT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emrah Akay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emrah Akay Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emrah Akay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emrah Akay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emrah Akay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Akay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emrah Akay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Akay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.