Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Gürkaş Hakkında

Emel Gürkaş Kimdir?

Uzm. Dr. Emel Gürkaş, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Gürkaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Gürkaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Emel Gürkaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Emel Gürkaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Gürkaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Gürkaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Gürkaş ile anlaşmalı?
Emel Gürkaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Emel Gürkaş Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Emel Gürkaş Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Emel Gürkaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Gürkaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Emel Gürkaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Gürkaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.