Uzm. Dr. Ekrem Civaş, Ankara, Dermatoloji

Uzm. Dr. Ekrem Civaş

Dermatoloji - Ankara

Saç Hastalıkları, Botoks Ve Dolgu, Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi

Randevu Al 0 (312) 437 07 37

Doktorun Adresi

Uğur Mumcu Cad.No:61 K:6 Gaziosmanpaşa  Çankaya, Ankara
Civaş Klinik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ekrem Civaş Hakkında

Ekrem Civaş Kimdir?

 Uzm.Dr Ekrem Civaş, 1977 yılında doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak 1999 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Saç hastalıkları ve Saç ekimi konusunda ilk önce Kanada ve Amerika’da temel saç cerrahisi eğitimi olmak üzere sırası ile Polonya, İsveç ve İspanya’da çeşitli kliniklerde deneyim paylaşımı ve ileri teknikler konularında çalışmıştır.

Lazerle varis ve kılcal damar tedavisi, Lazerle leke tedavisi ve Lazerle ameliyatsız cilt germe konularında Cutera Akademinin 2005 New York  ve 2007 Barselona’da düzenlediği eğitimlere katıldı. 2009 yılında  alanında ilk sayılabilecek “Farklı vasküler lezyonların Nd-Yag lazer ile tedavisi” başlıklı önemli bir bilimsel çalışmayı yayımlamış ve daha sonra aynı konuda yazmış olduğu kitap Nova Publisher tarafından Amerika’da basıldı.

Botoks ve Dolgu uygulamaları ile yüz şekillendirme konularında 2001 yılından itibaren güncel uluslararası toplantılara katıldı, eğitimler aldı. Kişiselleştirilmiş yüz ile bütünleşen güvenli ve doğal sonuçlu enjeksiyonlara odaklanmıştır.

Ulusal ve uluslararası yayınlanmış, 1 adet kitap, 4 adet kitap bölümü 28 adet bilimsel makale ve 22 adet bilimsel posteri mevcut olup ulusal ve uluslararası 57 adet kongrede eğitimci, konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev almıştır.

2011 yılında Saç cerrahisi alanında Amerikan Board sertifikası aldım, 2015 yılında da Amerika da Fellow kategorisine kabul edildi. Her iki alanda da ülkemizde bu unvanı almaya hak kazanan ilk doktor olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

 • Clinical experience in the treatment of different vascular lesions using a neodymium‐doped yttrium aluminum garnet laser E Civas, E Koc, B Aksoy, HM Aksoy Dermatologic Surgery 35 (12), 1933-1941
 • Lateral foldplasty with or without partial matricectomy for the management of ingrown toenails B Aksoy, HM Aksoy, E Civas, B Oc, N Atakan Dermatologic surgery 35 (3), 462-468
 • Report of two angiokeratoma of Fordyce cases treated with a 1064 nm long‐pulsed Nd: YAG laser E Civaş, E Koç, B Aksoy, HM Aksoy Photodermatology, photoimmunology & photomedicine 25 (3), 166-168
 • Hair transplantation for therapy‐resistant alopecia areata of the eyebrows: Is it the right choice? E CIVAŞ, B Aksoy, HM Aksoy, M Eski, K Yucel The Journal of dermatology 37 (9), 823-826
 • Azithromycin-induced onychomadesis. B Aksoy, HM Aksoy, E Civas, N Atakan European journal of dermatology: EJD 18 (3), 362-363

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Saç Hastalıkları
 • Botoks Ve Dolgu
 • Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi
 • Tırnak Hastalıkları
 • Akne Vulgaris

Tedaviler

 • Saç tedavisi
 • Dolgu uygulamaları
 • Akne izleri
 • Ameliyatsız yüz germe
 • Botoks - Dolgu

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (312) 437 07 37

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ju..rağan

Doktor Ekrem Civaş hem bir doktor olarak,hem de kişiliği ile mükemmel bir insandır.Bilgili,alçak gönüllü ve sevgi dolu bir insandır.Benim tüm cilt bakımlarımı,medikal destek ile süper bir seviyede tutan,sürekli iletişimde olduğum bir dermatalogtur.Doğum günüm için bana cilt bakımı hadisesine çok teşekkür ederim. Herkese böyle güvenli ve tokgözlü doktorumu tavsiye ederim. 08-10-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ğrı ..ğlu

Tüm ekibiniz güzel yüzlüdür. Herşey için teşekkürler. 06-10-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ekrem Civaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ekrem Civaş ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (312) 437 07 37

Uzm. Dr. Ekrem Civaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Ekrem Civaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş Civaş Klinik Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş Dermatoloji, uzmanıdır. Saç tedavisi, Dolgu uygulamaları, Akne izleri, Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Botox ve Dysport, Dudak dolgusu, Elektrokoterizasyon (Yakma), Laser epilasyon, Mikro iğneleme alanlarında hizmet veriyor ve Saç Hastalıkları, Botoks Ve Dolgu, Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi, Tırnak Hastalıkları, Akne Vulgaris hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ekrem Civaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Ekrem Civaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Ekrem Civaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.