Uzm. Dr. Ekrem Civaş

Dermatoloji - Ankara
5.0

Lazer Epilasyon, Dermapen, Dermatolojik Lazer

5.0

“Doktor Ekrem Civaş hem bir doktor olarak,hem de kişiliği ile mükemmel bir insandır.Bilgili,alçak gön...” Devamı

Uzm. Dr. Ekrem Civaş

 Uzm.Dr Ekrem Civaş, 1977 yılında doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak 1999 yılında Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Saç hastalıkları ve Saç ekimi konusunda ilk önce Kanada ve Amerika’da temel saç cerrahisi eğitimi olmak üzere sırası ile Polonya, İsveç ve İspanya’da çeşitli kliniklerde deneyim paylaşımı ve ileri teknikler konularında çalışmıştır.

Lazerle varis ve kılcal damar tedavisi, Lazerle leke tedavisi ve Lazerle ameliyatsız cilt germe konularında Cutera Akademinin 2005 New York  ve 2007 Barselona’da düzenlediği eğitimlere katıldı. 2009 yılında  alanında ilk sayılabilecek “Farklı vasküler lezyonların Nd-Yag lazer ile tedavisi” başlıklı önemli bir bilimsel çalışmayı yayımlamış ve daha sonra aynı konuda yazmış olduğu kitap Nova Publisher tarafından Amerika’da basıldı.

Botoks ve Dolgu uygulamaları ile yüz şekillendirme konularında 2001 yılından itibaren güncel uluslararası toplantılara katıldı, eğitimler aldı. Kişiselleştirilmiş yüz ile bütünleşen güvenli ve doğal sonuçlu enjeksiyonlara odaklanmıştır.

Ulusal ve uluslararası yayınlanmış, 1 adet kitap, 4 adet kitap bölümü 28 adet bilimsel makale ve 22 adet bilimsel posteri mevcut olup ulusal ve uluslararası 57 adet kongrede eğitimci, konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev almıştır.

2011 yılında Saç cerrahisi alanında Amerikan Board sertifikası aldım, 2015 yılında da Amerika da Fellow kategorisine kabul edildi. Her iki alanda da ülkemizde bu unvanı almaya hak kazanan ilk doktor olmuştur.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

erkekte hpv

Erkekte hpv 'nin virüs tipi hangi testle belli olur?Siğillerin yakılması sonucu vücuttan ne kadar sürede atılır.Bazı forum sitelerinde erkekte bağışıklık sistemine göre 1-2 senede vücuttan atılacağı söylenmektedir,Virüsün vucuda giriş tarihi mi baz alınmalıdır?Cinsel hayatına güvenli olarak nasıl devam edilebilinir.Cinsel organa dokunmakla siğiller elde oluşur mu?Dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yardımcı olur musunuz?

Uzm. Dr. Ekrem Civaş

Uzm. Dr. Ekrem Civaş tarafından cevaplandı

Erkekte HPV enfeksyonu genellikle klinik olarak tesbit edilir, zor durumlar için biopsi düşünülebili... Cevabı görmek için tıkla.

9 Ekim 2013 tarihinde cevaplandı.

merhaba; 19 yaşındayım ve ergenlik döneminde sadece bi yanağımda 4-5 tane

merhaba; 19 yaşındayım ve ergenlik döneminde sadece bi yanağımda 4-5 tane kadar ben çıktı.bunları yok etme yöntemleri var mı?yok etme yöntemlerinin zararları nelerdir.teşekkürler.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş

Uzm. Dr. Ekrem Civaş tarafından cevaplandı

merhaba ben mi değilmi ayır edilmesi gerekir. siğilde olabilir. dermatloji uzmanına başvurmanızda f... Cevabı görmek için tıkla.

3 Kasım 2009 tarihinde cevaplandı.

merhaba ben 5 yıldır saçlı deride, burun üzeri ve kenarlarında, kulak arka

merhaba ben 5 yıldır saçlı deride, burun üzeri ve kenarlarında, kulak arka ve içlerinde, diz kapaklarımın üzerleri ile diz kapağı arkasındaki deride kızarıklık ve şiddetli kaşıntı ile birlikte yeni 5 kuruş büyüklüğünde deri dökülmeleri (kepek desem bir sorun olmazsanırım) oluşmakta, ben bunun için ketoral, nizoral, vb. şampuanlarla, m-furo gibi kremler kullandım ancak bir çözüm bulamadım. yağlı egzama olduğu söylendi ancak kuru bir cilt ve saç yapısına sahibim, çözümbulma ümidiyle, teşekkürler

Uzm. Dr. Ekrem Civaş

Uzm. Dr. Ekrem Civaş tarafından cevaplandı

merhaba seboreik dermatit ile birlikte atopik dermatitiniz var gibi. kullandığınız kremlerin dışınd... Cevabı görmek için tıkla.

3 Kasım 2009 tarihinde cevaplandı.

Civaş Klinik
Uğur Mumcu Cad.No:61 K:6 Gaziosmanpaşa Çankaya/Ankara
Tedaviler
Cilt bakımı ve akne tedavisi Leke tedavisi Botox uygulaması Dolgu uygulamaları Akne izleri Ameliyatsız yüz germe Botoks - Dolgu Botox ve Dysport Dudak dolgusu Elektrokoterizasyon (Yakma) Laser epilasyon Mikro iğneleme Sivilce izleri tedavisi Terleme tedavisi Tırnak hastalıkları Devamı

İlgi Alanları

Lazer Epilasyon Dermapen Dermatolojik Lazer Dolgu Uygulamasi Dudak Dolgusu Elektrokoterizasyon Epilasyon Ergenlik Sivilceleri FUE yöntemi ile saç ekimi Gözenek Sıkılaştırma Hemanjiyom HPV Kılcal Damar Çatlaması Kimyasal Peeling Dermabrazyon Tedavisi
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Tan*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor Ekrem Civaş hem bir doktor olarak,hem de kişiliği ile mükemmel bir insandır.Bilgili,alçak gönüllü ve sevgi dolu bir insandır.Benim tüm cilt bakımlarımı,medikal destek ile süper bir seviyede tutan,sürekli iletişimde olduğum bir dermatalogtur.Doğum günüm için bana cilt bakımı hadisesine çok teşekkür ederim. Herkese böyle güvenli ve tokgözlü doktorumu tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÇE
Çağ*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tüm ekibiniz güzel yüzlüdür. Herşey için teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ekrem Civaş ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Ekrem Civaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ekrem Civaş Civaş Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Ekrem Civaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ekrem Civaş Dermatoloji uzmanıdır. Lazer Epilasyon, Dermapen, Dermatolojik Lazer alanlarında hizmet veriyor ve Cilt bakımı ve akne tedavisi, Leke tedavisi, Botox uygulaması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube