Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz, Kırıkkale, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Kırıkkale

Kalp Çarpıntısı, Nefrokalsinozis, Nefridoz (Hidronefroz)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yenişehir Mahallesi, Ankara Yolu 7.Km. Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü, 71450  Yahşihan, Kırıkkale
Kırıkkale Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Burun akıntısı

  Merhaba benim 18 aylık kızım var kendisinin 2 gündür burnu akmakta verdiğğim ilaçlar brıcanly aferin ve ıllıadın burun spreyi ateş yok huzursuzluk var biraz doktorumuz da 6 sında boş randevu aldım ama 3 gün içinde başka ne yapabilirim hocam lütfen cevap verir msiniz bu arada öksürükte yok

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Akyüz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. E Akyüz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz Kırıkkale Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı, Yenidoğan sarılık, Yenidoğan işitme taraması, Sık Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Geçiren Çocuk, prematür bebeklerin takibi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Lenfadenopatili Çocuk Takibi, İnek sütü alerjisi, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Çarpıntısı, Nefrokalsinozis, Nefridoz (Hidronefroz), Munchausen Sendromu, Menenjit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Akyüz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ebubekir Akyüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Akyüz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.