Uzm. Dr. Ebru Uyrum

Göğüs Hastalıkları - Manisa

Takvim talep et Değerlendir

Ebru Uyrum Hakkında

Ebru Uyrum Kimdir?

Uzm. Dr. Ebru Uyrum, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Uyrum, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ebru Uyrum Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ebru Uyrum tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ebru Uyrum kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. E Uyrum ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebru Uyrum nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ebru Uyrum bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ebru Uyrum hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ebru Uyrum Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ebru Uyrum için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ebru Uyrum muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ebru Uyrum hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. E Uyrum ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ebru Uyrum hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. E Uyrum hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.