Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı), Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit

Takvim talep et Değerlendir

Deniz Hızlıbacak Hakkında

Deniz Hızlıbacak Kimdir?

Uzm.Dr Deniz Hızlıbacak, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur.

Özel Medicana Kadıköy Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA
İlgilendiği Hastalıklar
 • Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği)
 • Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı)
 • Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit
 • Kalp Yetmezliği
 • Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon)
Tedaviler
 • Hastaya Göre İlaç Seçimi
 • Hdl kolesterol testi
 • Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi
 • Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi
 • Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Deniz Hızlıbacak Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ıl7..LAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Beye annem için gitmiştik. Çok ilgili detaycı anlatımı yaklaşımı huzur verici. Tel bile aradığımda yardımını esirgemeyen muhteşem ılımlı yardımsever bir doktor teşekkür ederim iyiki varsınız 12-04-2021

im..p
Zamanlama
İlgi
Ortam

Deniz beyi,abim vesilesiyle tanıdım. İyi ki tanımışım. İşinde başarılı olduğu kadar da mütevazi ve çok naif bir insan. Gelecek nesillere örnek, bizleri ise şifasından eksik etmeyen, muhteşem bir hekim.İyi ki varsınız. Allah ömrünüzü uzun,yolunuzu açık etsin. 09-04-2021

ay..hanlı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Deniz bey ,yanlışlık 15 yıldır doktorum.Önce benim doktorum,sonra ailemin doktoru oldu.İşyerindeki arkadaşlarıma önerdığimde onlarda başkalaŕına önerdiler.Herkeste memnuniyet yaratıyor.Bır kişinin bile olumsuz bir şey söylediğini duymadım.Dürüst,insancıl,güleryüzlü ticarı kaygısı olmayan şifa dağıtan bir doktor.Her zaman ailemi sağlık problemlerinden kurtarmıştır.Bize sürekli şifa dağıtmıştır.Şimdi İstanbuldan İzmir e taşındı.Bir parçamız eksildi.Üzgünüz.Ama Deniz bey şifa dağıtmaya devam edecek.Tek tesellimiz bu.Örnek alınması gereken bir doktor.Kendini insanlığa adamış bir doktor.Kendisine sağlıklı bir ömür diliyorum. 09-04-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Deniz Hızlıbacak Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Hızlıbacak ile anlaşmalı?
Deniz Hızlıbacak ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Hastaya Göre İlaç Seçimi, Hdl kolesterol testi, Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi, Kan hastalıklarının tanı ve tedavisi, Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı), Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Kalp Yetmezliği, Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Hızlıbacak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.