Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar, Ankara, Çocuk Cerrahisi

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar

Çocuk Cerrahisi - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..lan

Oğlum muhammed ardanın fıtık inmemiş testis ve sünnetini yaptı çok başarılı tecrübeli bir doktor.allah razı olsun çok teşekkür ediyoruz ilgisi ve alakası çok çok iyi bir doktor umarım hep çorumda kalır. 25-04-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Afşarlar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Afşarlar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çağatay Evrim Afşarlar ile anlaşmalı?
Çağatay Evrim Afşarlar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Afşarlar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Afşarlar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.