Uzm. Dr. Burçin Solgun

Genel Cerrahi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Burçin Solgun Hakkında

Burçin Solgun Kimdir?

Uzm. Dr. Burçin Solgun, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Burçin Solgun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Burçin Solgun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Burçin Solgun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Burçin Solgun kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Solgun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Burçin Solgun için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Solgun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Burçin Solgun ile anlaşmalı?
Burçin Solgun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Burçin Solgun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Burçin Solgun Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Burçin Solgun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Burçin Solgun Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Burçin Solgun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Burçin Solgun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Burçin Solgun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Solgun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Burçin Solgun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Solgun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.