Uzm. Dr. Bülent Cansu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bademli, Emirdağ Cad., 03300 Bolvadin/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyonkarahisar Bolvadın Dr. Halıl İbrahım Özsoy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Cansu Hakkında

Bülent Cansu Kimdir?

Uzm. Dr. Bülent Cansu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Cansu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bülent Cansu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bülent Cansu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Bülent Cansu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Cansu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Cansu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Cansu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Cansu ile anlaşmalı?
Bülent Cansu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Cansu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Bülent Cansu Afyonkarahisar Bolvadın Dr. Halıl İbrahım Özsoy Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Bülent Cansu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Bülent Cansu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Bülent Cansu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Bülent Cansu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Bülent Cansu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Cansu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Bülent Cansu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Cansu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.