Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar

Acil Tıp - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir  İzmir
Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Birdal Güllüpınar Hakkında

Birdal Güllüpınar Kimdir?

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Birdal Güllüpınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.12.2011)

Birdal Güllüpınar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Güllüpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Güllüpınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Birdal Güllüpınar ile anlaşmalı?
Birdal Güllüpınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma HastanesiT.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar Acil Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Güllüpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Birdal Güllüpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Güllüpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.