Uzm. Dr. Banu Karapolat

Genel Cerrahi - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Banu Karapolat Hakkında

Banu Karapolat Kimdir?

Uzm. Dr. Banu Karapolat, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Banu Karapolat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 15.01.2013)

Banu Karapolat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Banu Karapolat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Banu Karapolat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. B Karapolat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Karapolat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. B Karapolat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Banu Karapolat ile anlaşmalı?
Banu Karapolat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Karapolat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Banu Karapolat Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Banu Karapolat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Banu Karapolat Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Banu Karapolat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Banu Karapolat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Banu Karapolat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. B Karapolat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Banu Karapolat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. B Karapolat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.