Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Obezite, Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, Şeker Hastalığı (diyabet)

Randevu Al 0 (850) 811 80 89

Bu sitenin hedefi; hastalara hormonal hastalıkları ile ilgili kısa, hedefe yönelik, güncel önemli bilgileri sıkmadan aktarmaktır. GÜLERYÜZLE KANITA DAYALI TIP UYGULAMALARI, HASTALIK TEDAVİSİ VE EĞİTİMİ ÖNCELİĞİMDİR

Doktorun Adresi

Kuşdili Caddesi, AZAMPLAS Apt No 47-17  Kadıköy, İstanbul
Barderna Sağlık Medikal Optik Danışmanlık LTD

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ali Rıza Çimen Hakkında

Ali Rıza Çimen Kimdir?

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen, 1975 yılında Elbistan/KahramanMaraş'ta doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları bölümünde tamamlayarak Uzman Doktor Unvanı almıştır.

Diyabet – Pompa Tedavisi- Şeker ölçüm sensörü, Obezite, Yüksek Tansiyon, Tiroid Hastalıkları – Tiroid Kanserleri,

Tiroid Ultrasonu – Tiroid Nodülü ve Lenf bezi biyopsisi, Kemik Erimesi, Yumurta Hastalıkları, Hipofiz Hastalıkları, Böbrek üstü bezi hastalıkları, Kalsiyum Metabolizması Hastalıkları gibi birçok Tıbbi ilgi alanları ile ilgilenmektedir.

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen, mesleki çalışmalarına İstanbul Medipoint  Tıp  Merkezinde devam ederek hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite
 • Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi
 • Şeker Hastalığı (diyabet)
 • Şeker Hastalığı (diyabet)
 • Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi
Tedaviler
 • Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları)
 • Ogtt (oral glukoz tolerans testi)
 • Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi
 • Hirsutizm
 • Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 80 89

Ali Rıza Çimen Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..rsoy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cushing Hastalığım konusundaki teşhis ve yönlendirmesi konusunda kendisine minnettarım. Hastasına yaklaşımı samimi ,içten ve şakacı olan biri. 16-05-2021

ğla..rdap
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tiroidimde nodül vardı ve Medicalpark hastanesinde çalışırken 2 kere biyopsi olmuştum. Çok korkmama rağmen o kadar rahatlattı ki beni. Özellikle ilk biyopside şakacı tavirlariyla çok rahat bir biyopsi gecirmemi sağladı. Aynı zamanda çok güleryüzlü ve iyi bir doktor. Ben çok memnun kaldım. Endokrin ile akali bir sıkıntınız varsa gideceğiniz ilk doktor Ali Rıza Çimen olsun. 04-04-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 80 89

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen Barderna Sağlık Medikal Optik Danışmanlık LTD Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi, Hirsutizm, Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi, Gtt(glukoz tolerans testi), Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar, Galaktore, Diyabetik Ayak tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Obezite, Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, Şeker Hastalığı (diyabet), Şeker Hastalığı (diyabet), Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.