Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Ragıp Üner, 50130 Merkez/Nevşehir Merkez/Nevşehir  Nevşehir
Nevşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmran Mah., İmran, Lise Cad. No:10, 50400 Ürgüp/Nevşehir  Nevşehir
Nevşehır Ürgüp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Hazım Avşaroğlu Hakkında

Ahmet Hazım Avşaroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Hazım Avşaroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.03.2014)

Ahmet Hazım Avşaroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..nmez
Zamanlama
İlgi
Ortam

2 yıldır bel ve sırt ağrısı çekiyordum. Devlete gittim kaç kere özele bile gittim. Ne doğru düzgün ilgilendiler... Baştan savma bakıp bir şey yok deyip yolladılar. Ahmet Hazım Bey gördüğüm en saygılı ve kibar doktorlardan biri ciddi anlamda. Sıkıntımı iyice sordu ilgilendi benimle ve sonunda 2 yıldır belimin ağrıma sebebini buldum. Böyle doktorlar hep olsun. Fizik tedaviye gidecekseniz mutlaka Ahmet Bey e gidin ! 07-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Avşaroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Avşaroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Hazım Avşaroğlu ile anlaşmalı?
Ahmet Hazım Avşaroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu Nevşehır Devlet HastanesıNevşehır Ürgüp Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Avşaroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Hazım Avşaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Avşaroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.