EG
Soru Sahibi
11 Mayıs 2017 02:19

Cyclo progynova adet döneminde kullanılır mi?

Hocam ben şuan adet oluyorum ve adetli doneminde kullanabilir miyim.cyclo progynova doğum kontrol hapı olarak geçerli ki. Benim yüzümde tuylenme oluyordu adetimin 2.gününde hormon testleri yaptım .yüksek dedi ve bu ilacı verdi .iyi günler hocam...

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

cyclo progynova doğum kontrol hapı değildir, tüylenme tedavisinde de kullanılmaz, doktorunuza danışın, iyi günler dilerim.

11 Mayıs 2017 10:32
EG
Soru Sahibi

Peki hocam niçin kullanılır açıklayarak yardımcı olabilir misiniz hocam

21 Mayıs 2017 01:48
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adet düzenleyici ve kist tedavisi için kullanılabilir iyi günler dilerim

21 Mayıs 2017 11:34