Uzm. Psk.

Bedriye Aslan

Psikoloji - Adıyaman

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Emotofobi hastalığı

  Merhaba iyi günler. bende sosyal emotofobi hastalıgı var ? bunun için napmalıyım. psikiyatri tedavisi ile bu hastalığı atlatabilir miyim ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Bedriye Aslan

  Uzm. Psk. Bedriye Aslan

  Merhabalar; psikiyatrist ve psikolog destekli alacağınız yardımla emotofobinizi yenmeniz mümkün. öncelikle terapistiniz tarfından fobinizi tetikleyen durumlar belirlenir ve size uygun olan terapötik yöntemlerle bunu aşabilirsiniz.

 • Et yiyemiyorum

  Benimki tamamen psikolojik çünkü ben. yemek istiyorum ama yiyemiyorum kokusu geldimi midem bulanıyor yada ağzıma alsam midem bulanıyor sadece kırmızı et tek değil tavuk ve balıkta öyle

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Bedriye Aslan

  Uzm. Psk. Bedriye Aslan

  Evet psikolojik olması muhtemel..fakat biz yine de diğer ihtimalleri gözden kaçırmayalım. nihayetinde protein grubuna(et,balık,tavuk türevleri gibi) vücudun tepki göstermesi başka bir durumun habercisi olabilir. yine de size tavsiyem fiziksel muayenenizi ihmal etmemeniz. eğer bir uzman hekim tarafı... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Bedriye Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.