Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Rinoplasti, Yüz Estetiği, Baş Boyun Kanseri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Harbiye Mah. Bostan Sok. No 10 Kat 4 Şişli  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yusufhan Süoğlu Hakkında

Yusufhan Süoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kulak, Burun, Boğaz - Baş&Boyun Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır.

1997 yılında Marburg University, Fulda Teaching Hospital ENT-Head&Neck and Facial Plastic Surgery, Clinical Fellowship (Fulda,Germany), 2002’de İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Doç. Dr, 2004 yılında Virginia University, ORL-H&N Department, Facial Plastic and Reconstructive Surgery International Fellowship (USA), 2004 Oregon Health&Science University, ORL-H&N Department, Facial Plastic and Reconstructive Surgery International Fellowship (USA) ve 2007 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. unvanını almıştır. 

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu, 1991 yılı itibariyle İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ve 2008 yılı itibariyle İstanbul Medikal Group muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu’nun Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Larengoloji Derneği, Avrupa Rinoloji Derneği, Yüz Plastik Cerrahi Deneği (Kurucu Üye, Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Sekreter), Avrupa Fasiyal Plastik Cerrahi Akademisi gibi mesleki derneklere üyeliği bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rinoplasti
 • Yüz Estetiği
 • Baş Boyun Kanseri
 • Ağız-Boğaz-Yutak
 • Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri
Tedaviler
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Kanser Cerrahisi
 • Kulak Cerrahisi
 • Orta kulak ameliyatı
 • Otoplasti
Fotoğraflar

Yusufhan Süoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yusufhan Süoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kulak damlası sonucu ağıza damla tadı gelmesi

  Mrb. benim yaklaşık 5 yaşından orta okul yıllarına kadar kulağımda akmalar vardı. daha sonraları bu akmalar kesildi. 25 li yaşlarımdan sonra kulağımda su kaçmalarından dolayı tıkanmalar ve içinde buna bağlı sıvıların kurumaması gibi şikayetlerim ortaya çıktı. bu sürelerde yaptırdığım işitme testler... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kulak tüpü

  Merhaba hocam size bir sorum var yardım ederseniz sevinirim kız arkadaşımın kulaklarında tüp var ve 4 gündür ensemden gelen agrım oluyor kulaklarımda cınlama var diyor bununla birlikte burun kanaması mide bulantısı ve baş dönmeside oluyor diyor neden olabilir kulaktaki tüplerimden yapıyor diyor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Süoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Süoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Kanser Cerrahisi, Kulak Cerrahisi, Orta kulak ameliyatı, Otoplasti, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti, Yüz Estetiği, Baş Boyun Kanseri, Ağız-Boğaz-Yutak, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Süoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yusufhan Süoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Süoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.