Prof. Dr. Osman Dönmez

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - Bursa

Juvenil Romatoid Artrit, Sistemik Lupus Eritematozus (SLE), Reiter Sendromu

Randevu Al 0 (850) 811 38 05

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Muayenehanemizde Covid-19 dan Korunmaya Yönelik Tedbirlerimizi Aldık;

- Hepa Filtre cihazı ile tüm gün muayenehanemizin havası temizlenmektedir.

-Aynı anda birden fazla hastanın karşılaşmasını önlemek için randevu saatleri titizlikle verilmekte.

-Muayenehanede üst düzey hijyen tedbirleri alınmıştır. Her gün günlük olarak yüzeyler ve bütün kapı kolları antiseptik temizleyiciler ile temizlenmektedir.

-İki hasta arasındaki zamanlarda gerekli temizlik ve havalandırma sağlanmaktadır.

-Ortak kullanılan tuvalet vb alanlarda yeterli ölçüde temizlik ve hijyen malzemesi bulundurulmakta olup her randevu sonrası temizlenmektedir.

-Her hastaya ve yakınına tıbbi dezenfektan ve maske temini sağlanmaktadır.

Doktorun Adresi

Konak mah. Lefkoşe Cad . Ofis Artı İş Merkezi No:10/A Kat : 7 D. 38 Carrefoursa Koçtaş Karşısı  Nilüfer, Bursa
Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 38 05
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Osman Dönmez Hakkında

Osman Dönmez Kimdir?

Prof.Dr Osman Dönmez, 1958 yılında İzmir'de doğmuştur.. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Kastamonu İnebolu Hastanesinde zorunlu eğitimini tamamlamıştır. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Çocuk Sağlığı uzmanı olmuş,ardından 1998 yılında Ankara Üniversitesi ve Ege Üniversitesinde Nefroloji bilim dalı yan dal olarak tamamlamıştır. 

2011 yılından beri özel muayenehanesi'nde hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Juvenil Romatoid Artrit
 • Sistemik Lupus Eritematozus (SLE)
 • Reiter Sendromu
 • Reaktif Artrit
 • Psöriatik Artrit
Tedaviler
 • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
 • Apgar skoru
 • Büyüme hormonu testi
 • Tüberkülin deri testi(tdt)
 • Yenidoğan işitme taraması
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 38 05

Osman Dönmez Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

us..ktürk
Zamanlama
İlgi
Ortam

2004 yılında ''Nefrolik Sendrom'' hastalığı teşhisi ile değerli hocamız Prof. Dr. Osman Dönmez'e başvurduk. O süreçte annesi olarak çok yıkıldım. Osman Hocamın söylediği söz bana rehber oldu. ''Annesi sen varsan Yunus var.'' Onun için hep güçlü olmaya çalıştım. Yüreğimi ve dualarımı hep umutla doldurdum. Hastalık süresince Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yattık. Her zaman Osman Hoca'mın ilgisi, sabrı ve merhameti hep bize umut oldu. Gece saat kaç olursa olsun aradığımızda daima sabırla cevap verdi ve ilgilendi. Kendisi ailemizin bir parçası oldu. En zor, en çaresiz günlerimizde bize şunu söyledi ''Onu sevin, sabredin. Göreceksiniz o kocaman bir delikanlı olacak.'' Bugünler bizim için bir hayaldi. Bize uzun yıllar boyunca Yunus'un hastalığına sabır ve merhamet ile destek olan Osman Hocam teşekkür ederim. 07-12-2018

lem..t Gülbenzer
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir insan 5 yaşındaki kızıma çocuk doktorumuzun koyduğu fmf teşhisini hemen doğrulayıp gen testini yaptırdı ve ilacımıza başladık. İnşallah daha iyi olacak 17-05-2018

kay..ipoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

2013 Yılında Osman hocamın muayenehanesine gittim. Osman hocam yaptırdığı tahliller sonucunda SLE teşhisi koydu. Osman hocamın tedavisi ve verdiği ilaçlar sayesinde sağlığıma kavuştum. Hala kontrollere gidiyorum Osman hocama çok teşekkür ediyorum. 02-08-2017

iye..an

Biz Prof. Dr Osman Sönmez hocamızı 20.11.2014 tarihinde tanıdık. Bunun öncesinde Emirhanın mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ve bacak ağrısı şikayetleriyle Aile hekimine başvurduk ve orada yapılan testler sonucu Dörtçelik çocuk hastanesine sevk edildik. 10. 11.2014 tarihinde çıkan sonuca göre yatışımız gerçekleşti. 5 gün içerisinde araştırılan sonuçlara göre Emirhan'ın böbreklerinde sıkıntı olduğu ortaya çıktı. Araştırmalarımız sonucunda öğrendiğimiz referanslarla Prof. Dr. Osman sönmez, hocamıza randevu alarak gittik. Hocamız muayene sonrasında bizi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine yatışımızı gerçekleştirdi Burada hocamızın yapmış olduğu tetkikler ve araştırmalar sonucunda Emirhan inan'a Kronik böbrek yetmezliği tanısı konuldu. 28 Ay boyunca ayda en az iki kere düzenli bir şekilde giderek hocamızın her dediğini uyguladık. Bunun sonucunda Emirhan'ı diyalize vermeden 09.02.2017 benden alınan böbrekle nakilimiz gerçekleşti. Hocamızın mesleğinde güvenilir, başarılı, mütevazi, içten, samimi, bir babanın evlada olan sevgisi gibi yaklaşımı, hastalarını çocukları gibi sevmesi, şevkatli oluşu, ve her gittiğimizde bizleri güler yüzle karşılaması, bizim için hocamızın çok değerli bir hekim olduğunu buradan söylemek istiyorum. Biz ve emirhan hocamızı çok seviyoruz. ona çok minnettarız. Allah başımızdan eksik etmesin Ona ne kadar teşekkür etsek azdır. Sevgi ve Saygılarımızla. 01-10-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Osman Dönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Osman Dönmez ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Osman Dönmez ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 38 05

Prof. Dr. Osman Dönmez için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Osman Dönmez için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Osman Dönmez için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Osman Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Osman Dönmez Prof. Dr. Osman DÖNMEZ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Osman Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Osman Dönmez Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır. Anti-ccp(sitrülin antikoru), Apgar skoru, Büyüme hormonu testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Juvenil Romatoid Artrit, Sistemik Lupus Eritematozus (SLE), Reiter Sendromu, Reaktif Artrit, Psöriatik Artrit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Osman Dönmez için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Osman Dönmez muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Osman Dönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Osman Dönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Osman Dönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 28 Eyl
Çar 29 Eyl
Per 30 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.