Prof. Dr. Nevin Uzuner

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İzmir

Alerjik Bronşit, Allerjik Astım, Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Ali Çetinkaya Bulvarı Karaahmetoğlu Apt. No:52 **** **** Alsancak  Konak, İzmir
Prof. Dr. Nevin Uzuner Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nevin Uzuner Hakkında

Nevin Uzuner Kimdir?

Prof. Dr. Nevin UZUNER, 1988 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitiminin ardından 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlayarak uzmanlığını bu alanda almıştır. Yine Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden, 1999 yılında Çocuk Allerjisi Yan Dal Uzmanlığını almıştır. 2005 yılında ise  Allerji uzmanlığı European Academy of Allergry and Clinical Immunology (EAACI, Avrupa Allerji ve Klinik İmmünoloji Akademisi) tarafından onaylanmıştır.

1990-1996 yıllarında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak, 1996-1999 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Allerji Bilim Dalı’nda Uzman (Ar. Gör.) olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nevin UZUNER, 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2013 yılında ise Çocuk Göğüs Hastalıkları yan da uzmanlığını almıştır. 

Prof. Dr. Nevin UZUNER, Türk Tabipler Birliği İzmir Tabip Odası, Türkiye Ümmunoloji Derneği, Türk Toraks Derneği, Çocuk Solunum Yolu Hastalığı Derneği, American College of Allergy , Asthma and Immunology, Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmunoloji Derneği, Türk Pediatri Kurumu, European Academy of Allergology and Clinical Immunology, European Respiratory Society gibi bir çok ulusal ve uluslararası mesleki kuruluş üyesidir.

Başarılı çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde devam eden Prof. Dr. Nevin UZUNER'in yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış 100’ün üzerinde akademik yayını ve ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 200 üzerinde bildirisi bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Alerjik Bronşit
 • Allerjik Astım
 • Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme)
 • Atopik Dermatit
 • Nefes Darlığı
Tedaviler
 • Alerjen immünoterapisi
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Astım Tanı ve Tedavisi
 • Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi

Nevin Uzuner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nevin Uzuner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nevin Uzuner kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. N Uzuner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Nevin Uzuner için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. N Uzuner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Nevin Uzuner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nevin Uzuner Prof. Dr. Nevin Uzuner Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Nevin Uzuner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nevin Uzuner Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerjen immünoterapisi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Astım Tanı ve Tedavisi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Alerjik Bronşit, Allerjik Astım, Anjioödem (Yüz, Göz Ve Dudakta Şişme), Atopik Dermatit, Nefes Darlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Nevin Uzuner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nevin Uzuner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Nevin Uzuner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. N Uzuner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Nevin Uzuner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. N Uzuner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.