Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Ankara

Yenidoğan Hastalıkları, Besin (Gıda) Alerjisi, Alerjik Bronşit

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Karaayvaz Hakkında

Mehmet Karaayvaz Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet KARAAYVAZ, tıp eğitimi 1982 yılında İstanbul Tıp Fakültesin’de tamamlamasının ardından 1989 yılında GATA'da Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlığını almıştır. Yandal eğitimini ise yine GATA’da Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi üzerine yapmıştır.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde 1996 yılında Doçentlik, 2003 yılında ise Profesörlük unvanını almış olan Prof. Dr. Mehmet KARAAYVAZ, 2008-2009 yılları arasında Yüksek Bilim Konseyi üyeliği yapmıştır. 29 Mayıs Özel Hastanesi'nde Çocuk ve Alerji Uzmanlığı, Tıbbi Direktörlük ve Genel Müdürlük görevlerini de yürütmüştür.    

Prof. Dr. Mehmet KARAAYVAZ, 2014 yılında beri Medicana International Ankara Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermektedir.  

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Yenidoğan Hastalıkları
 • Besin (Gıda) Alerjisi
 • Alerjik Bronşit
 • Alerjik Rinit
 • Çocuk alerjileri
Tedaviler
 • Subkütan immünoterapi
 • Alerjen immünoterapisi
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Yenidoğan işitme taraması
 • Apgar skoru
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Mehmet Karaayvaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Karaayvaz Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz hangi kurumlar Mehmet Karaayvaz ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz Medicana Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Subkütan immünoterapi, Alerjen immünoterapisi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Yenidoğan işitme taraması, Apgar skoru, Besin yükleme testi, Alerjen immünoterapisi, Büyüme hormonu testi, Kistik fibrozis testi(ter testi), Provokasyon testi alanlarında hizmet veriyor ve Yenidoğan Hastalıkları, Besin (Gıda) Alerjisi, Alerjik Bronşit, Alerjik Rinit, Çocuk alerjileri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Karaayvaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.