Prof. Dr. İlhan Tarkun, Kocaeli, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. İlhan Tarkun

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Kocaeli

Diyabet, Obezite, Endokrin - Metabolizma

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Körfez Mah. Berk Sok Dolphin İş Merkezi Kat 5 No: 505  İzmit, Kocaeli
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İlhan Tarkun Hakkında

İlhan Tarkun Kimdir?

1989 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. İç Hastalıkları ihtisasını İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tamamladı. 1999 yılında Endokrinoloji ve Metabolizma yan dal ihtisası amacıyla Kocaeli Üniversitesi'nde göreve başladı. Aynı üniversitede 2001 yılında Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı, 2006 yılında doçent ve 2011-2018 yılları arasında profesör olarak Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı’nda görev yaptı. 2018 yılında geldiği Anadolu Sağlık Merkezi’nde Endokrinoloji Uzmanı olarak görev almıştır. Özel muayenehanesinde hizmet veriyor.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 1999

Tecrübe: 21 yıl 4 ay

Deneyimler

 • Kocaeli Üniversitesi
  06 1999 - Şu Anda

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İlhan Tarkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Atom tedavisi

  Merhaba ihan bey; annem umut tepede troiden amaliyat oldu pandemi surecınde doktorumuza ulaşamadık ve umranıye hastanesıne gittik atom tedavisi olması gerekiyormus ama orda atom uygulanmıyor. bana yardımcı olurmusunuz.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. İlhan Tarkun

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. İlhan Tarkun kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Tarkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Tarkun için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Tarkun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Tarkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. İlhan Tarkun Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. İlhan Tarkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. İlhan Tarkun Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Diyabet tedavisi, Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..), Obezite takibi ve tedavisi, Adrenal gland hastalıkları (böbrek üstü bezi hastalıkları)(cushing sendromu, addison hastalığı, böbrek üstü bezi kitleleri..), Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Hipofiz hastalıkları, Şeker yüklemesi alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet, Obezite, Endokrin - Metabolizma, Tiroid Hastalıkları (guatr), Metabolizma Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. İlhan Tarkun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İlhan Tarkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. İlhan Tarkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Tarkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. İlhan Tarkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Tarkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.