Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. İftihar Köksal, Trabzon, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. İftihar Köksal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları - Trabzon

Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz), Viral Gastroenterit (Mide Gribi), Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Üniversite Mh, 61080  Trabzon
İftihar Köksal Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İftihar Köksal Kimdir?

Prof. Dr. İftihar Köksal, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları İftihar Köksal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İftihar Köksal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. İftihar Köksal kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Köksal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. İftihar Köksal için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. � Köksal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. İftihar Köksal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İftihar Köksal İftihar Köksal Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. İftihar Köksal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İftihar Köksal Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır. Akciğer ve plevra biyopsisi, Koruyucu aşılar alanlarında hizmet veriyor ve Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz), Viral Gastroenterit (Mide Gribi), Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Kolera, Serum Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. İftihar Köksal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İftihar Köksal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. İftihar Köksal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Köksal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. İftihar Köksal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Köksal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.