Prof. Dr. Hüsnü Sönmez

Genel Cerrahi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüsnü Sönmez Hakkında

Hüsnü Sönmez Kimdir?

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüsnü Sönmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüsnü Sönmez Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Sönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Sönmez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüsnü Sönmez ile anlaşmalı?
Hüsnü Sönmez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hüsnü Sönmez Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hüsnü Sönmez Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hüsnü Sönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Sönmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hüsnü Sönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Sönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.