Prof. Dr. Hayati Özkan

Kalp Damar Cerrahisi - Bursa

Koroner Bypass, Mitral Kapak Sorunu, Aort Anevrizması

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sokak No:1  Nilüfer, Bursa
Bursa Acıbadem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hayati Özkan Hakkında

Hayati Özkan Kimdir?

Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, 1956 yılında Artvin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı yıl Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yaparak 1985 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Amerika Birleşik Devletleri'nde, Doktor olarak çalışabilmek için gerekli olan Educational Comission For Foreign Graduates Sınavını 1980 yılında Foreign Medical Graduates, Examination in Medical Sciences sınavını 1987 yılında başarıyla geçmiş olan Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1987 - 1989 yılları arasında ''Uzman Doktor'' 1989 - 1990 yılları arasında ''Yardımcı Doçent Doktor'' 1990 - 1995 yılları arasında ''Doçent Doktor'' 1995 - 2008 yılları arasında ''Profesör Doktor'' unvanı ile, görevine devam etmiş ayrıca bu süre içerisinde Ana Bilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu üyeliği, Tez Yöneticiliği yapmış ve çok sayıda uzmanlık ve doçentlik sınavında jüri üyeliği yapmıştır.

Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, öğretim üyeliği sürecinde, Amerika Birleşik Devletleri'nin Huston kentindeki Methodis Hospital ve St. Luke Episcopal Hospital, Newyork kentindeki Mount Sinai School of Medicine Hospital, Boston kentindeki, Massachusetts General Hospital, Portland kentindeki, Oregon Health Sciences University Hospital hastanelerinde değişik zamanlarda görev almış, toplamda 150 adet makale, bildiri ve poster şeklinde bilimsel yayını mevcuttur. Mesleki çalışmalarına ise, Bursa Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 1985

Tecrübe: 36 yıl 1 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi
  10 1985 - 10 1987
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
  10 1987 - 10 2008
 • Acıbadem Sağlık Grubu
  10 2008 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Koroner Bypass
 • Mitral Kapak Sorunu
 • Aort Anevrizması
 • Genel Kalp Damar Cerrahisi
 • Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi
Tedaviler
 • Damar cerrahisi ameliyatları
 • Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi
 • Koroner by-pass ameliyatı
 • Robot destekli kardiyak prosedürler
 • Aort ve Mitral Kapak Tamiri ve Değişimi
Diplomalar ve Sertifikalar

Hayati Özkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..en

Harika doktorum 20-05-2018

il..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Daha önce ameliyat olduğum doktor Hayati Özkan. Kendisi kesinlikle kalp damar cerrahisi alanında muhteşem bir doktor. Hastası ile ilgileniyor hastasına sevgi dolu davranıyor. Korktuğunuz her noktada sorularınızı Hayati Özkan'a yöneltip sizi tatmin edici cevaplar alabiliyorsunuz.Hastasını başından yollamıyor ve elinden geldiğince bilgilendiriyor. Sağolun hocam sayenizde sapasağlam oldum. 21-12-2017

lya..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Prof. Dr. Hayati Özkan çok memnun kaldığımız bir doktor. Babam ve eşimin sürekli olarak kontrolleri için tercih ettikleri isim Hayati Özkan. Memnun kalmamız için bir çok neden sunuyor Hayati Bey. Çok samimi ve sıcak kanlı olmasının yanında kalp alanında çok iyi noktalara erişmiş bir isim. Çevremizde herkese tereddüt etmeden önerebiliyoruz Hayati Özkan ismini. Hayati Özkan gibi doktorların hala olması çok güzel. Teşekkürler Hayati Özkan. 15-07-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hayati Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hayati Özkan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ekg ve tahliller hakkında bilgi

  Eklemlerimde ağrı ve yanma şikayetiyle dahiliyeye gittim.ayak başparmak altında da şişme oldu. göğsümde, sırtımda ağrı ve çarpıntı olduğunu da söyleyince ekg cektirdi doktor. şimdiye kadar çıkan tahlillerim; hemogrom, hormonlar normal değerde. romatoit faktor de öyle. kortizol 13 ve fibrinojen 375.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hayati Özkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Damar belirginleşmesi

  Hocam şimdide omuz tarafımda damarlarım belirginleşti stres yaptıkça daha çok ortaya çıkıyor sanki stresten böyle birşey olması mümkünmü teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hayati Özkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hayati Özkan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Özkan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Özkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hayati Özkan Bursa Acıbadem Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hayati Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hayati Özkan Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Damar cerrahisi ameliyatları, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Koroner by-pass ameliyatı, Robot destekli kardiyak prosedürler, Aort ve Mitral Kapak Tamiri ve Değişimi, Kalp kapakçığı tamiri, Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Endovasküler Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Koroner Bypass, Mitral Kapak Sorunu, Aort Anevrizması, Genel Kalp Damar Cerrahisi, Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hayati Özkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hayati Özkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hayati Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Özkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hayati Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.