Doktorun Adresi

Üniversite, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Dinç Hakkında

Hasan Dinç Kimdir?

Prof. Dr. Hasan Dinç, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Dinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Dinç Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dvan..çak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Öncelikle saygılarımla ve şükranlarınla sene 01 11 2010 Tarihinde kardeşim beyin kanaması geçirmişti herkes zor kurtulur kurtulursa bile felçli yani yatalak kalır dediler sağ olsun prof . Hasan dinç kardeşimin ameliyatını Yaptı çok riskli ameliyati yaptı Çok başarılı bi ameliyattan geçti Ve zamana bırakıldı ve tek hasarı Hafıza kaybı ile atlattı allah sizden Razi olsun prof Dr Hasan Dinç Hastanız Kadir çaçak Muş malazgirt 06-08-2018

..y

Mukemmel bir insan ve doktor.. 15-04-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hasan Dinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hasan Dinç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Dinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Dinç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Dinç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Dinç ile anlaşmalı?
Hasan Dinç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Dinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hasan Dinç Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hasan Dinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hasan Dinç Radyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Hasan Dinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hasan Dinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Dinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Dinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hasan Dinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Dinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.