Prof. Dr. Haluk Onat, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Haluk Onat

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İstanbul

Akciğer Kanseri, Bağırsak Kanseri, Baş Boyun Kanseri

Randevu Al 0 (216) 457 37 37Soru Sor

Doktorun Adresi

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No: 75  Maltepe, İstanbul
İstanbul Onkoloji Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Haluk Onat Hakkında

Haluk Onat Kimdir?

Prof. Dr. Haluk ONAT, lisans öncesi eğitimlerini 1960-1970 yılları arasında Ankara TED Koleji'nde tamamlamıştır. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981 yılında yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1987 yılında ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Tıbbi Onkoloji yan dal ihtisas eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Haluk ONAT, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1983 yılında Yrd. Doçent unvanını, 1987 yılında Doçent unvanını ve 1993 yılında da Profesör unvanını almıştır. 1989-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde müdür yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği ve bütçe planlama komisyonu başkanlığı gibi idari görevleri yürütmüştür. 1994-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Onkoloji Bilim Dalı, 1995-1996 yılları arasında Tümör Biyolojisi ve İmmünolojisi Anabilim Dalı ve 1995-1998 yılları arasında Onkoloji Enstitüsü Klinik Onkoloji Anabilim Dalı Başkanlığı yapmıştır.

2004 – 2011 yılları arasında Anadolu Sağlık Merkezi’nde Onkoloji Bilimler Koordinatörü olarak Medikal Onkoloji Direktörlüğü ve Tıbbi Konsey Üyesi Bilimsel Kurul Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. 2015 yılından beri Liv Hospital Ulus Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

 Prof. Dr. Haluk ONAT,  Tıbbi Onkoloji Derneği (Kurucu üye, 2004-2006 Başkan, 1996-2008 Yönetim kurulu üyesi), Kemoterapi Derneği, Türk Onkoloji Vakfı (Kurucu üye), American Society of Clinical Oncology (ASCO), European Society for Medical Oncology (ESMO), Mediterrenean Multidisciplinary Oncology Forum (MMOF) (kurucu üye,yönetim kurulu üyesi), European Blood and Marrow Transplantation Society (EBMT), European Association for Clinical Cancer Research (EACR), Balkan Union of Oncology (BUON) (Kurucu üye) ve New York Academy of Sciences gibi ulusal ve uluslararası pek çok mesleki dernek üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Bağırsak Kanseri
 • Baş Boyun Kanseri
 • Hematolojik Kanserler
 • Kan Kanseri (Lösemi)

Tedaviler

 • Pet/bt tarama
 • Platelet sitaferezi(hemaferezis)
 • Cyberknife tedavisi
 • Kanser aşı tedavisi
 • Lenfaferez

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (216) 457 37 37

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sniye..un

Anneciğimin sevgili dr u. Karaciğer metastazlı kolon ca olan annem 6 kürluk ilk tedavi sonrası tum hucreler inaktif halde. Simdide ikinci 6 kurun ortasindayiz. Once Rabbim izin izni sonra hocamizin doğru tedavisi ile InşaAllah bu günlerimizi sağlıkla geride bırakacağız.. Allah sizden razı olsun ilminizi artırsın... 30-03-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Haluk Onat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Lenf nodu...

  Lenf nodu... hocam merhaba 4. yılıma giriğim bir lenf problemim var boyun bölgesi koltuk altı kasıklarda lenf şişlikleri var ve büyümüyorlarda kontroller hep yapıldı son 1yıldır gitmiyorum en büyüğü 1.6cm ve aynı duruyorlar hiç bir çözüm bulunamadı patolojik boyutta,olmadıgı için bakılamadıda cok k... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Haluk Onat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lenfoma lenf bezi

  Merhaba haluk bey. 19 yaşındayım ve 8 aydır inmeyen bezelerim var. doktora gittim ve hematoloji bölümüne gönderdi. orada çekilen ultrason sonucunda reaktif olarak çok sayıda lenf bezleri lap çıktı. boyutları da büyüyor. enfeksiyondan olabileceğini söylediler ama geçen hafta gittiğim doktor enfeksiyo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Haluk Onat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Haluk Onat ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Haluk Onat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (216) 457 37 37

Prof. Dr. Haluk Onat için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Haluk Onat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Haluk Onat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Haluk Onat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Haluk Onat İstanbul Onkoloji Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Haluk Onat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Haluk Onat Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Pet/bt tarama, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Cyberknife tedavisi, Kanser aşı tedavisi, Lenfaferez, Radyofrekanslı ablasyon, Lökoferez, Kanser tedavisinde akıllı ilaç tedavisi, Splenektomi, Perkütan karaciğer biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Bağırsak Kanseri, Baş Boyun Kanseri, Hematolojik Kanserler, Kan Kanseri (Lösemi) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Haluk Onat için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Haluk Onat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Haluk Onat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Haluk Onat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Haluk Onat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.