Prof. Dr. Ercan Ok, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ercan Ok

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - İzmir

Diyaliz Tedavisi, Bakteriüri (İdrarda Bakteri Bulunması), İdrar Kültürü

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

İzmir/Bornava  Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ercan Ok Kimdir?

Prof. Dr. Ercan Ok, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Ercan Ok, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ercan Ok tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ercan Ok kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. E Ok ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Ok için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. E Ok şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Ok nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ercan Ok Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ercan Ok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ercan Ok Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır. Keratinin kan testi, Kan elektrolit testi, Böbrek ultrasonu, Abdominal ultrasonografi alanlarında hizmet veriyor ve Diyaliz Tedavisi, Bakteriüri (İdrarda Bakteri Bulunması), İdrar Kültürü, Henoch-Schönlein Purpurası, Renal Tübüler Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ercan Ok için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ercan Ok muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Ok hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. E Ok ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ercan Ok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. E Ok hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.