Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul
5.0

Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)

“15 yıl önce Anneciğimin meleğiydi Moral kaynağımızdı kelime bulamıyorumki onu tarife,benim canımın k...” Devamı

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu lise eğitimini Tarsu Amerikan Koleji'nde tamamlamıştır. Lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Gastroenterohepatoloji yan dal uzmanlığını tamamlamıştır.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzun yıllar Gastroenteroloji Kliniği'nde görev yapmıştır. Gastroenteroloji yan dal doçentliğini takiben profesör ataması yapılan Dr. Ulaşoğlu Avrupa Birliği Gastroenteroloji ve Hepatoloji Board Sertifikası sahibi olup Biomed Research International SciE dergisinde Gastroenteroloji Akademik Editörlüğü, Artifıcial Intelligence in Gastroenterology dergisinde Editorial Board üyesi ve Publon Yayın hakemliği sertifikası sahibidir. Gastroenterolojinin tüm konuları ile ilgili 36 uluslararası yayını ve diğer çalışmaları bulunmaktadır.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu mesleki çalışmalarına Okan Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

crohn

hocam yaşım 21, bana yaklaşık 2 sene önce crohn teşhisi konuldu. tedavi olarak ilk salofalk 500mg 3-3 öneridi. sonra ankara gata'da tedavi gördüm oradakı doktorlarda kolonoskopi sonucunda crohn oldugumu ve asacoll 800mg 1-3 önerdiler. şuan asacoll e devam etmekteyim. bu hastalıgı yenme şansım varmı? Sizin tavsiyeleriniz ve önerileriniz nelerdir? teşekkürler....

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu tarafından cevaplandı

Sevgili Ramazan, Crohn hastalıgı yakın izlem ve tedavide gerektikce degisiklikler gerektiren sürekli... Cevabı görmek için tıkla.

28 Ocak 2012 tarihinde cevaplandı.

iyi günler. ben 17 yasındayım ve yüksek derecede mide agrısı ile bulantı ya

iyi günler. ben 17 yasındayım ve yüksek derecede mide agrısı ile bulantı yanma gibi rahatsızlıklarla doktora gittim. idrar tahlili yapıldı ve peptik ülser ile üriner sistem enfeksiyonu teshisi konuldu. lökosit 0-4 olması gerekirken 8 epitel ise 0-6 olması gerekirken 15mis. vucudumda strese baglı oldugunu dusundugum sınek ısırıgına benzer kasınan lekeler olusuyor ulserle alakası olabılır mı?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu tarafından cevaplandı

Hafif de olsa üriner enfeksiyonunu nedeni (taş, vs..) uroloji bolumunce tetkiki gerekir. Helicobacte... Cevabı görmek için tıkla.

23 Ekim 2009 tarihinde cevaplandı.

Benim annem 53 yaşında yaklaşık 1.5 yıldır G4 otoimüün pankratit hastası ku

Benim annem 53 yaşında yaklaşık 1.5 yıldır G4 otoimüün pankratit hastası kullandığı ilaçlar ise DİDERAL,PREDNOL,IMURAN VE İNSÜLİN kullanmakta bu ilaçları damimi kullanmak zorunda mı iyileşse bile kullanmak zorunda kalabilir mi?Şimdiden ilginize teşekkür ederim

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu tarafından cevaplandı

IgG-4 (otoimmün) pankreatit son yillarda tanimlanan bir antite olarak devamli takip ve tedavi devamı... Cevabı görmek için tıkla.

23 Ekim 2009 tarihinde cevaplandı.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi
İçmeler mah, Aydınlı Yolu Cd. No:2, 34947 Tuzla/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Hida taraması M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama)) Perkütan karaciğer biyopsisi Karaciğer transplantasyonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu lise eğitimini Tarsu Amerikan Koleji'nde tamamlamıştır. Lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Gastroenterohepatoloji yan dal uzmanlığını tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon) Yağ Metabolizması Bozuklukları Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Kolit Crohn Hastalığı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 46 32

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

5.0
NA
Naz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

15 yıl önce Anneciğimin meleğiydi Moral kaynağımızdı kelime bulamıyorumki onu tarife,benim canımın kıymetlimin annemin meleğiydi işte,onun için bütün dürüstlüğüyle,insanlığıyla olabilecek herşeyi yaptı.Hakkınızı helal edin Anneciğime.Helallik almaya geldim ama bulamadım sizi

SS
S S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

TA
TC *** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

sn.Celal Ulaşoğlu kendi branşının yanında insani davranışları ile mükemmel bir insan.Tıb dünyasının hastasına gülen bir değerli yüzü. . teşekkür ediyor.ve kutluyorum.

ŞY
Şük*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kaybettiğimiz sağlığımızı bizlere şifa sunarak yeniden Hediye eden siz Değerli Doktorumuz. Însani ve Kutsal bu mesleğe duyduğunuz sadakat, bağlılık ve sorumluluk duygusundan dolayı sizi kutlarim. Celal bey Mucize bu olsa gerek umut bekleyen insanlar için. Kimbilir kaç kişinin umudu yeşerdi böyle mükemmel doktorların elinde torbasında umut ,torbasında insana dair ne varsa... Sevgiler ...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744632

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Celal Ulaşoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji uzmanıdır. Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) alanlarında hizmet veriyor ve Hida taraması, M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama)), Perkütan karaciğer biyopsisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube