Prof. Dr. Atila Güngör

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Kulak Zarı Delinmesi, Gırtlak Kanserleri, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları

Prof. Dr. Atila Güngör

Prof. Dr. Atila GÜNGÖR, 1961 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yaparak 1992 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı, 1999 yılında ''Doçent Doktor'' unvanı, 2008 yılında ise ''Profesör Doktor'' unvanı almıştır. Bir süre Nb Kadıköy Hastanesi'nde hasta kabulü yapmıştır.

Göztepe Medical Park Hastanesi'nde,Medicana Kadıköy Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Özel Medicana Ataşehir Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Bilgi

Merhabalar hocam; Bende ani olarak baş dönmesi,beraberinde mide bulantı ve denge bozukluğu yaşadım. Kafamı sağa sola çevirirken başım dönmeye, yürürken sendelemeye başladım. nörolojiye gönderildim, BT ve MR çekildi. BT normal, MR de ise; SOL TEMPORAL BÖLGEDE GENİŞ BİR ARTEFAKT DİKKATİ ÇEKMEKTEDİR. DEĞERLENDİRİLEBİLEN NÖRAL PARANKİMDE AKUT SİSTEMİ İLE UYUMLU DİFFÜZYON KISITLIĞI SAPTANMAMIŞTIR. BAZİLER , HER İKİ VERTEBRAL VE ARTERİA – KAROTİS İNTERNA İNTRAKRANİAL PARÇALARI BOY...

Daha Fazla
Prof. Dr. Atila Güngör

Prof. Dr. Atila Güngör tarafından cevaplandı

Merhaba, vertigo hastalık değil belirtinin adıdır. YAni tüm baş dönmeleri vertigodur. nedeni farklı... Cevabı görmek için tıkla.

20 Aralık 2011 tarihinde cevaplandı.

Hocam ismim çağrı ögrenciyim (20)(üni), sorunum şu sorum daha doğrusu: Ben

Hocam ismim çağrı ögrenciyim (20)(üni), sorunum şu sorum daha doğrusu: Ben 18 yaşında burun ameliyati gecirdim et vardi onu aldırdım ama alerjim varmiş bu yuzden hala burnum tıkalı ve 1 yıl once büyükçekmece suyuna girmistim ve hemen ardindan istanbuldan samsuna giderken bolu dagindan indikten sonra kulağim cok agridi ve orta.k. iltihabi gecirdim ve iyileştim, bu hastaligama gelmeden onceki geçmişim. sık sık faranjit oluyorum kendime o kadar cok dikkat etmeme ragmen agzimdan nefes aldigimdan dol...

Daha Fazla
Prof. Dr. Atila Güngör

Prof. Dr. Atila Güngör tarafından cevaplandı

Merhaba, Korkacak birşey yok. Belki arada tekrarlar. Önemli olan uzun sürmemesi. 2 aydan uzun sürer... Cevabı görmek için tıkla.

15 Ağustos 2011 tarihinde cevaplandı.

Merhaba Atilla bey; Benim burnum 365 gün tıkalı oluyor.Bundan dolayı gün

Merhaba Atilla bey; Benim burnum 365 gün tıkalı oluyor.Bundan dolayı gün içinde çok halsiz ve uykulu oluyorum. Özellikle bu mevsim tıkanıklıktan dolayı nefes alamıyorum.Sinüzit tedavisi gördüm fakat burnumun tıkanıklığı devam ediyor.Alerjiden dolayı şişme olduğunu düşünüyorum.Ama onun için spreylerde kullandım tıkanıklığım hiç geçmedi. Baharda olduğumuz için çok sıkıntı çekiyorum onun için otrivine kullanmak zorunda kaldım.Ayrıca nasonex türü ilaçlarda kullanıyorum. Otrivine in mukoza dışı...

Daha Fazla
Prof. Dr. Atila Güngör

Prof. Dr. Atila Güngör tarafından cevaplandı

Merhaba, beyin hücreleri değil ama burun mukozasına zararı var. Özellikle uzun süreli kullanım zara... Cevabı görmek için tıkla.

3 Haziran 2011 tarihinde cevaplandı.

Özel Medicana Ataşehir Hastanesi
Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cad.No 24 /
Tedaviler
Burun Hastalıkları Ses cerrahisi (fonocerrahi) Orta kulak ameliyatı Laringoskopi Glossektomi Endoskopik Sinüs Cerrahisi Burun estetiği (Rinoplasti) Tiroidektomi Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) Devamı

İlgi Alanları

Kulak Zarı Delinmesi Gırtlak Kanserleri Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Horlama Cerrahisi Horlama Ve Uyku Apnesi İç kulak kristal problemleri Kabakulak Kepçe Kulak Ameliyatları Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Tıkanıklığı) Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Enfeksiyonları Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otoskleroz
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Atila Güngör ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Atila Güngör için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Atila Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Atila Güngör Özel Medicana Ataşehir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Atila Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Atila Güngör Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Kulak Zarı Delinmesi, Gırtlak Kanserleri, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Burun Hastalıkları, Ses cerrahisi (fonocerrahi), Orta kulak ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube