Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İstanbul

Histereskopi, Jinekolog, Jinekoloji

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Park 15 Muayenehaneleri Mehmet Afkan Sok. No:13/15 **** D:7 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali Rüştü Ergür Kimdir?

Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, ilkokul öğrenimini 1968-1973 yılları arasında Gazi Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu'nda, ortaokul öğrenimini 1973-1976 yılları arasında Kemal Atatürk Ortaokulu'nda ve lise eğitimini 1976-1980 İstanbul Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır.

Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1983 yılında GATA Tıp Fakültesi'ne geçmiş ve 1989 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989-1993 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında ihtisasını tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1995-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Ali Rüştü ERGÜR, şu anda Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..adağ

İnanılmaz bir doktor ve kişilik.Onun için ne denir bilmem ama ne söylesem az olucağını biliyorum.Gözünüz kapalı güven içinde eşlerinizi götüreceğiniz bir kadın doğum uzmanı. 06-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba

  Iyi günler ali bey.20+5 günlük hamileyim bugün ayrıntılı ultrason yaptırdım.bebeğin bir taraftaki kaburga kemiklerinden en alttaki eksikmiş ve bir böbreğinde fazlaca idrar birikmiş 4 mg ymiş.sınırdaymış.onun dışında herşey iyi.sizce bu 2 durum herhangi bişey yapmamızı gerektirirmi?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hormon yüksekliği

  Hocam size geçen ayda yazmıştım yasmin kullanıyorum 5 kutu kullandım fsh 15.78 çıkmıştı dr.um diğer ay tekrar yaptır dedi yaptırdım ve 21.19 çıktı anlayacağınız yükseliyor ne yapayım ilaçta tedavi amaçlı kullanıyordum bu sonuç vücutta olumsuz birşey yaparmı bırakmalımıyım kıl problemi için kullanıyo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Rüştü Ergür

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.