Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara

Acil Cerrahi, Akut Apandist, Apandisit

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Beşevler  Çankaya, Ankara
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdulkadir Bedirli Hakkında

Abdulkadir Bedirli Kimdir?

Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, lise öğrenimini 1981 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik çalışmalarına Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda başlamış olan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, aynı anabilim dalında 2005 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2008-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı ve ameliyathaneler koordinatörü olarak idari görev de yapmıştır. Ayrıca 2010 yılında üniversitenin Laparoskopik Cerrahi Merkezi'nin kurulmasında koordinatör olarak görev almış ve 2011 yılında merkezin kurucu müdürü olmuştur. Aynı süre zarfında Fransa-Elancourt'daki eğitim programını tamamlayıp eğitmen sertifikası almaya hak kazanmıştır.

2011 yılında Strasbourg'da Robotik Cerrahi sertifikasyon programınını tamamlayarak konsol cerrahı unvanı alan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, 2011 yılında Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği'ndeki ilk robotik cerrahi ameliyatını gerçekleştirmiştir. Bu tarihten itibaren ağırlıklı olarak kolon-rektum kanserleri ve obezite nedeniyle 100'ün üzerinde hastaya robotik cerrahiyi başarılı bir şekilde uygulamıştır. 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanı unvanı almıştır.

52 adet yurtdışı yayını, 47 adet yurtiçi yayını, 78 adet uluslararası kongrelerde, 68 adet ulusal kongrelerde sunulmuş bildirisi, 5 adet kitap bölümü ve bir kitap editörlüğü bulunan Prof. Dr. Abdulkadir BEDİRLİ, akademik çalışmalarına  halen Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ERCIYES ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Acil Cerrahi
 • Akut Apandist
 • Apandisit
 • Apse
 • Bağırsak Delinmesi
Tedaviler
 • Safra kesesi taşı tedavisi
 • Mide Cerrahisi
 • Mide Kelepçe Çıkartılması
 • Mide kelepçesi
 • Mide küçültme

Abdulkadir Bedirli Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ram..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Değerli Abdülkadir hocama çok teşekkür ederim beni şeker ve tansiyon hastalığından kurtardı 14 yıldır 10 adet ilaçlarla ugraşıyordum hocamın yapmış olduğu operisyonla hepsinden kurtuldum çok şükür hiçbir ilaç kullanmıyorum 97 kilodan 73 kiloya düştüm çok mutluyum yeniden doğmuş gibiyim önceleri doymak bilmiyordum şimdi çok az yiyorum çok rahatım iyiki Abdülkadir hocama rastladım çok memnunum allah razı olsun bu tür hastalıgı olanlara tavsiye ederim ankara gazi hastanesi prof Abdülkadir belirli hacamı bulsunlar benden sonra tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok memnunlar herkes hocama duva ediyorlar 27-05-2021

im..inarslan

Sn.abdulkadir beye 2013 yılı Ekim ayında ameliyat oldum yüzümden 7 adet ben aldı inanin benlerin alindigi yerde en ufak bir iz dahi kalmadı hiç bir cerrah bu kadar mükemmel bir ameliyat yapamazdı yüzümün güzelliğini ve sağlığımi ona borçluyum kendisi mükemmel bir doktor ilgisiyle guleryuzuyle hastalarına verdiği önem ve gosterdigi hassasiyetle harika bir doktor kendisine güvenim tamdır hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden gidebileceğiniz en mükemmel cerrah herkese tavsiye ediyorum kendisine teşekkür eder saygilar sunarım hocam iyi varsiniz sonsuz tsk 23-02-2016

ihan..ican

Canım Doktorum,hayata bakış açımı değiştirdi,ben 138 kilo idim beni baybas ameliyatı yaptı.Sorunsuz bir şekilde geçirdim,kendisi çok mütevazİ ve hoş görülüdür.Beni 02.04.2015 tarihinde ameliyat yaptı o günki kilom 138 idi 16.11.2015 tarihine kadar ben şu anda 58 kilodayım gerçekten duygularımı ve sevincimi anlatamıyorum doktorum ve ekibine burdan sonsuz çok teşekkür ederim beni hayata tutundurdular sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çok memnunum Abdulkadir beye çok teşekkürler :) 16-11-2015

ay..aş

Abdulkadir Bedirli hocamız siz bizim en değerli varlığımız olan Annemizi yaptığınız robotik cerrahi ameliyatıyla bize allahın izniyle bagisladiniz.Tekniginiz,açıklamalarınız,güler yüzlü davranışınız en önemlisi başarılı ameliyatiniz için Annem Gönül Yılmaz ve çocukları olarak kendi adımıza çok teşekkür ederiz.Saygi ve sevgiler hocam. 14-11-2015

ur..MAZ

Sayın hocam sizin önerdiğiniz ve bize bu operasyonun açıklayıcı bilgilerini en iyi şekilde verdikten sonra robotik cerrahi yöntemiyle annemize yapmış olduğunuz aynı andaki bağırsak ve safra kesesi ameliyatının başarısının bir numaralı kahramanısınız.Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.Bu son derece başarılı ameliyat tekniğini önerdiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. 13-11-2015

nül ..lmaz

Annemize konulan kolon ca yani bağırsakta kitle teşhisinden sonra yüce rabbimizin önümüze çıkardığı iyi insan Gazi Üniversitesi doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı, Prof.Dr. Abdulkadir Bedirli hocamızın bize robotik yöntemle ameliyat önerisinde bulunmasından sonra annemizi 27 Ağustos 2015 tarihinde sonderece başarılı bir operasyonla bu yontemle ameliyat etti.Çok hızlı iyileşme süreci , karında islem icin girilen küçük deliklerin hızlı kapanması hatta gittiğimiz onkoloji dr "teyzecim sen ameliyat olduğuna eminmisin" deyip yara yok ameliyat çok guzel ve başarılı olmus demesi bizleri mutlu edip Abdulkadir hocamizin ne kadar degerli bir hekim oldugunu , onerdigi yönteminde ne kadar dogru bir ameliyat yöntemi olduğunu görmüş olduk.Kendisine biz beş kardeş ve Babamız en önemlisi bu süreci en iyi şekilde atlatan annemiz ile birlikte müteşekkiriz.Hocam iyiki varsiniz iyiki sizi yuce rabbim karşımıza çıkardı.Sağolun ve hep varolun. 06-11-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Abdulkadir Bedirli Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Şişman kadın

  Hocam mrb 1976 dogumluyumşuan122 kg dayım mıde baypas amelıyatı olmayı duşunuyorum şeker tansıyon kolestrolüm yuksek tıkanıyorun yol yurüyemıyom 20 yasına kadar45kg dumsonra üç sezeryan hormon hastallıkları bu kg geldım ltf yardımcı olurmusunuz tşk

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hiatal harni

  Hocam saygılar sunuyorum eşimin midesinde dev hiatal harni var ve safra kesesinde taş var ameliyat öneriliyor......

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Bedirli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Bedirli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli Genel Cerrahi, ,Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Safra kesesi taşı tedavisi, Mide Cerrahisi, Mide Kelepçe Çıkartılması, Mide kelepçesi, Mide küçültme, Mini gastrik bypass, Obezite cerrahisi, Pankreas cerrahisi, Pankreas Hastalıkları, Paratiroidektomi alanlarında hizmet veriyor ve Acil Cerrahi, Akut Apandist, Apandisit, Apse, Bağırsak Delinmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Bedirli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Bedirli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.