Prof. Dr.

Orhan KOCAMAN

Dahiliye - İç Hastalıkları ,Gastroenteroloji - İstanbul

Prof. Dr. Orhan KOCAMAN, 11 Mayıs 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı' nda yapmıştır. Ardından 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1999-2004 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı' nda Araştırma görevlisi olarak bulunmuştur. 2005-2008 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji Bilim Dalı' nda uzman doktor olarak görev yapmıştır. Mecburi hizmetini 2008- Mayıs 2010 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi' nde yapmış, Mayıs 2010- Kasım 2010 yılları arasında Düzce Üniversitesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalında, Kasım 2010- Ocak 2011 Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji BD, Ocak 2011- Nisan 2016 Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji BD görev yapmıştır. Mesleki çaılşmalarına Nisan 2016 dan bu yana Bahçelievler Medikal Park Hastanesi' nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Orhan KOCAMAN,  AASLD, ECCO, İstanbul Tabip Odası, Türk Gastroenteroloji Derneği, Türkiye Karaciğer Araştırmaları Derneğine üyedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 65 18
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Medical Park Bahçelievler Hastanesi
  AdresBahçelievler Mah. E-5 Karayolu / Kültür Sok No: 1  Bahçelievler, İstanbul 
  İletişim Numarası0 (850) 811 65 18

Son Cevapladığı Sorular

 • Sabah erken saatlerde mide bulantısı

  Sabahları erken kalkınca mide yanması ve bulantısı oluyor ama sabah 9-10 gibi kalktığımda bulantı olmuyor. neden oluyordur ve ne yapmam gerekir?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Orhan KOCAMAN

  Prof. Dr. Orhan KOCAMAN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 65 18

  Geçmiş olsun, dispepsi diye tanımladığımız rahatsızlığınız var. ülser ve gastrit gibi hastalıklar sebep olabilir. bir gastroenteroloji uzmanına görünmenizi öneririm. şifa dileklerimle...

 • Sabahları vs sürekli ishal

  Merhaba doktor bey ben merve. yaklaşık son bir yıldır devam eden sürekli mide bulantısı ve ishalim var. birara serum taktırıyordum sürekli ve kansızlık var dediler ilaç kullandım eğer bu sebeptense yine devam etti. sebebini çok ayrıntılı araştıramadım endoskopidende korktuğum için. geçtiğimiz haftal... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Orhan KOCAMAN

  Prof. Dr. Orhan KOCAMAN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 65 18

  Geçmiş olsun merve hanım, iki probleminiz var. anemi (kansızlık) ve kronik ishal. aneminin tipi önemli. belirtmediğiniz için yorum yapmam mümkün değil. barsakla ilgili rahatsızlığınız ishal tipinin baskın olduğu irrritabıl barsak sendromunu (nazlı barsak hastalığı) düşündürtüyor. ibs kronik bir rah... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin


Bilgilendirici Videoları.