Op. Dr. Suat Albayrak

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Samsun

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Suat Albayrak Hakkında

Suat Albayrak Kimdir?

Op. Dr. Suat ALBAYRAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1994 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Merzifon Devlet Hastanesi, İskenderun Devlet Hastanesi, Çarşamba Devlet Hastanesi, Samsun Devlet Hastanesi ve Akademi Duyum Tıp Merkezi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Suat ALBAYRAK, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kulak Hastalıkları
 • Gırtlak Ve Ses Hastalıkları
 • Burun Hastalıkları
 • Ağız-Boğaz-Yutak
 • Boyun Ve Tükrük Bezi
Tedaviler
 • Medikal estetik
 • Septum perforasyon onarımı
 • Hemiglossektomi
 • Odiyometri-odyometri
 • Horlama cerrahisi

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Suat Albayrak kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. S Albayrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Suat Albayrak için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. S Albayrak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Suat Albayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Suat Albayrak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Suat Albayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Suat Albayrak Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Medikal estetik, Septum perforasyon onarımı, Hemiglossektomi, Odiyometri-odyometri, Horlama cerrahisi, Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Beyin sapı odyometrisi, Timpanostomi tüpü uygulanması, Endoskopik Sinüs Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Boyun Ve Tükrük Bezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Suat Albayrak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Suat Albayrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Suat Albayrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. S Albayrak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Suat Albayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. S Albayrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.