Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU, Ankara, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU

Göz Hastalıkları - Ankara

Hipermetropi, Tiroid oftalmopatide göz çıkıklığı tedavisi ve orbita dekompresyonu, Tiroid oftalmopati tanı ve tedavisi (Guatra bağlı Göz Çıkıklığı)

Randevu Al 0 (850) 811 68 77

Doktorun Adresi

Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7 06570 Maltepe  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU Hakkında

Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU Kimdir?

Op. Dr. Filiz Avşin Özdemir Sarıoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2005 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2000-2001 yılları arasında Pratisyen Hekim DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Tabipliği'nde görev yapmış olan Op. Dr. Filiz Avşin Özdemir Sarıoğlu, 2005 yılından beri mesleki çalışmalarına Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), The International Society of Refractive Surgery (ISRS) ve American Academy of Ophthalmology (AAO) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Hipermetropi
 • Tiroid oftalmopatide göz çıkıklığı tedavisi ve orbita dekompresyonu
 • Tiroid oftalmopati tanı ve tedavisi (Guatra bağlı Göz Çıkıklığı)
 • Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu)
 • Pterjium cerrahisi

Tedaviler

 • Katarakt ve refraktif cerrahisi
 • Botox uygulaması
 • Botulinum toksini enjeksiyonu
 • Keratektomi
 • Kontak lens

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 68 77

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..

Hayatım boyunca o kadar çok göz doktoru tanıdımki. İşinde bu kadar usta,pratik,hastasına güven veren,nazik bir doktora rastlamadım. Hastası için en iyi tedaviyi belirleyip bunu başarıyla tatbik ediyor. Kendisinin tavsiyesi üzerine geçen hafta akıllı lens ameliyatı oldum. Sadece 5 dakika süren 2 ameliyat ile dünyam aydınlandı. Artık hiçbir alet kullanmadan görebiliyorum. Yaşam kalitem arttı. Bu ameliyatı yapan birçok yer var ama en önemlisi tabiki yapan doktor. Israrla tavsiye ediyorum. 23-10-2020

..

12.10.2018 Tarihinde Maya göz hastanesin de Uzman Dr. Filiz Özdemire muayene oldum. Gerek hastaya yaklaşımı gerekse teşhislerinden çok memnun kaldım. Görevinde başarılar dilerim. 15-10-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 68 77

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU hangi kurumlar Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU ile anlaşmalı?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , İMECE )

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Katarakt ve refraktif cerrahisi, Botox uygulaması, Botulinum toksini enjeksiyonu, Keratektomi, Kontak lens, Kornea Hastalıkları, Kornea topografisi, Laser tedavileri, Makula ödemi, Multifokal göz içi lensleri alanlarında hizmet veriyor ve Hipermetropi, Tiroid oftalmopatide göz çıkıklığı tedavisi ve orbita dekompresyonu, Tiroid oftalmopati tanı ve tedavisi (Guatra bağlı Göz Çıkıklığı), Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu), Pterjium cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.