Op. Dr. Fatih Kemal Doğan

Ortopedi ve Travmatoloji - Mersin
5.0

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Ankilozan Spondilit, Artrit

5.0

“Mersin’de bir numara 👍🏻 Anneme robotik diz protezi ameliyatı yaptırdık çok memnun kaldık. Ameliyat s...” Devamı

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimin başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

2016-2018 yılları arasında mecburi hizmetimi Göksun Devlet Hastanesi’nde tamamladı. 2018-2019 yılları arasında Özel Niğde Hayat hastanesinde çalıştı.Op. Dr. Fatih Kemal Doğan, mesleki çalışmalarına ise şu an Özel Ortadoğu Mersin Hastanesi devam etmektedir.

Ortopedi ve Travmatoloji Fatih Kemal Doğan Muayenehanesi
Fatih Mahallesi GMK bulvarı no:627 /A kurtuluşlar sitesi daire:40 kat :7 Mezitli/Mersin
Hizmetler
Aproskopik cerrahi Artroskopi Ayak bileği cerrahisi Bel - boyun fıtığı Bel fıtığı tedavisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimin başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Ankilozan Spondilit Artrit Artroz Aşil Tendon Problemleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Giz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mersin’de bir numara 👍🏻 Anneme robotik diz protezi ameliyatı yaptırdık çok memnun kaldık. Ameliyat sonrası 2. Günde hemen ayaklandı annem. Ellerine sağlık hocam

şT
şey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin kalçasında yoğun kireçlenme mevcuttu. Yaklaşık 1 ay önce Fatih bey kalça protez ameliyatı yaptı. Çok başarılı bir ameliyat geçirdi. Kendisi çok ilgili ve iyi bir doktor. Allah razı olsun. Henüz 1 ay olmasına rağmen şu an da annem eskiye göre çok çok iyi durumda. Fatih hocam size tekrar çok teşekkür ederiz.

sy
Sed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Öncelikle emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Oğlumuzda doğuştan iki ayağında içe dönüklük vardı. Sağolsun 4,5 aylıkken yaptığı küçük ameliyatla normal çocuklarla aynı oldu. kontrollerimiz ve doktorumuzun yönlendirmeleri ve gece giydiği ortopedik ayakkabı süreci de bitince çocuğumuzun tedavisi tamamlanacak. Şuan iki buçuk yaşında ve koşup oynuyor. Bu bizim için inanılmaz bir mutluluk.

MY
M. Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin diz ağrılarıma derman olan doktor. Annem 68 yaşında ve diz ağrılarından hayatı zindan olmuştu. Yaptığı prp tedavisiyle ağrıları yüzde 90 azaldı. Egzersizlerini de aksatmadan yapıyor. Kendisini herkese tavsiye ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

CA
C A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kardeşim Ortopedi Doktoru Fatih Kemal Doğan tarafından tetik parmak ameliyatı oldu. Çok başarılı bir operasyonla abimi iyileştirdi. Korkmadan çekinmeden gidebileceğiniz bir doktor kendisi. Operasyon öncesi ve sonrasındaki ilgisi alakasıyla gerçekten güvenebileceğiniz bir hekim.

SK
S K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Fatih Hocama annemin diz şikayeti nedeniyle başvurduk. Kendisi detaylı ve teknolojik anlatımıyla ameliyat öncesi ve sonrası olacakları izah etti. Robotik diz protezinin sağladığı avantajları anlattı ve sonrasında ameliyat olma cesaretini topladık. Başarılı bir şekilde ameliyatımızı gerçekleştirdi sayesinde aylardır çekilen ağrılar bitti. Şunu en içtek şekilde söyleyebilirim ki sevgili Fatih Hocam alanında uzman ve teknolojiye tam anlamında hakim bir hekim. Hastaya yaklaşımı, bakış açısı o kadar iyi ki hocamı tercih ettiğimiz için çok memnunz. Tedavi sürecimiz boyunca ilgisini eksik etmeyen Hocama ve ekibine teşekkür ederiz, başarılarınız daim olsun inşallah.

Sed*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr Fatih beye halluks valgus şikayetim sebebiyle başvurdum. Çok şiddetli ağrılar çekmekteydim Ameliyat olmam gerekiyordu fakat korkularımdan dolayı pek cesaret edemedim 1-2 yıl erteledim. Bir yakınımın tavsiyesiyle Dr. Fatih Kemal Doğan ismini araştırdım. İnstagram üzerinden tüm aklımdaki soruları sordum. Fatih beyin bu ameliyatı çoğu kez yaptığını profilindeki resimlerden gördüm. Fatih beyin açıklamaları ve hasta yorumları beni cesaretlendirdi ve randevu aldım. Muayenede güler yüzüyle ve iyimser konuşmalarıyla beni ameliyat için cesaretlendirdi. 18 mart 2021 de sabah ameliyat oldum. Ameliyat olduğum gün sadece özel ayakkabıyla yürüdüm. Çok az ağrıyla geçen 3 günün ardından ağrı kesicilere ara verdim. Şuan ameliyat sonrası 3. haftadayım ve şükürler olsun hiç bir sıkıntım yok. Kendilerini tanıdığım için Dr Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

FK
Fat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Herkese merhabalar Fatih beye internetten ulaştık. Kendisinden randevu alıp muayene oldum hastalığımın nasıl ortaya çıktığını nasıl tedavi olmam gerektiğini baştan sona kadar çok anlaşılır bir şekilde anlattı sanki çok yakın aile dostumuz gibi hissettirdi çok ilgili güler yüzlü harika bir insan. Ortopedik rahatsızlığınız varsa kesinlikle Fatih beye muayene olmanızı tavsiye ediyorum.

SA
Seç*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin dizlerine yeniden can veren doktor. Teşhisi koyduktan sonra ve ameliyat sürecinde sürekli destek olması güleryüzüyle annemin dizlerine yeniden can verdi. Diz protezi konusunda güvenilir bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan Ortopedi ve Travmatoloji Fatih Kemal Doğan Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Fatih Kemal Doğan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Ankilozan Spondilit, Artrit alanlarında hizmet veriyor ve Aproskopik cerrahi, Artroskopi, Ayak bileği cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube