Op. Dr. Enver Acar

Göz Hastalıkları - Samsun

Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Göz Kayması, Göz Altı Morlukları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Altınyaprak, 55410 Bafra/Samsun  Bafra, Samsun
Özel Medibafra Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Enver Acar Hakkında

Enver Acar Kimdir?

Op. Dr. Enver ACAR, 1965 yılında Samsun'da doğmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.  

Op. Dr. Enver ACAR, Samsun Bafra'da bulunan Özel Medibafra Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2006

Tecrübe: 15 yıl 7 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Özel Medibafra Hastanesi
  08 2009 - Şu Anda
 • Samsun Bafra Devlet Hastanesi
  01 2006 - 08 2009
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi
 • Göz Kayması
 • Göz Altı Morlukları
 • Göz Infeksiyonları
 • Papil Ödem
Tedaviler
 • Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri
 • Astigmatik keratotomi
 • Keratektomi
 • Erg(elektroretinografi)
 • Vitrektomi

Enver Acar Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Göz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Enver ACAR'a 3 sene önce göz muayenesi için gitmiştim. Sol gözümde yaşadığım yanma hissiyatının sebebini öğrenmek için. Sol gözümdeki göz beni dolayısıyla gözlerimde bir kanlanma ve hissiyat oluşmuştu. Sebebini öğrendiğim için mutluydum ama bu göz benini ameliyatla alıyorlarmış henüz hala bu ameliyatı olacak cesaretim yok tabi. Ama hocamın tavsiyesi ile göz damlası ve güneşli havalarda iyi bir güneş gözlüğüyle şimdilik en azından ilerlememesi için çaba sarf ediyorum. Kontrol sırasındaki aşırı ilgili tavrı ve yaklaşımı beni çok memnun etmişti. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır ve sizde merak uyandıracak tek bir konu bile bırakmaz. Benim tavsiyem üzerine katarakt için giden bir arkadaşım da çok memnun olmuştu. Tekrar teşekkürler. 08-07-2017

an..

Katarakt ameliyatı için gittiğim ve çok çok memnun kaldığım göz hekimim Enver beydir. Katarakt tabii ki hafife alınacak bir hastalık değil ve bir an önce de uzman bir göz doktoruna tedavi olunması gereken bir rahatsızlık. Enver beyin yaptığı kontrol sonucunda özellikle sağ gözümdeki kataraktın bariz bir şekilde ilerlediğini ve bir an önce ameliyat olmamın benim için iyi olacağını öğrendim. Hiç düşünmeden katarakt ameliyatına evet dedim ve çok başarılı bir operasyondu dediğim gibi. Samsun'da katarakt ameliyatı için arayışı olan tüm göz hastalarına sadece katarakt değil, glokom göz tansiyonu vb. tüm göz cerrahileri için önerdiğim göz doktorudur. Sevgiler. 08-07-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Enver Acar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Enver Acar kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. E Acar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Enver Acar için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. E Acar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Enver Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Enver Acar Özel Medibafra Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Enver Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Enver Acar Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Astigmatik keratotomi, Keratektomi, Erg(elektroretinografi), Vitrektomi, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Glokom cerrahisi, Göz enfeksiyonları, Kapak tümörleri ve cerrahi tedavisi, Katarakt cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Göz Kayması, Göz Altı Morlukları, Göz Infeksiyonları, Papil Ödem hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Enver Acar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Enver Acar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Enver Acar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. E Acar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Enver Acar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. E Acar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.